Şahne showuyla zayıflamak

'Diyet Beslenme' forumunda Fatma tarafından 16 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Şahne showuyla zayıflamak konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  Dünyadaki spor akımlarının Türkiye’de eş zamanlı uygulayıcısı Hillside City Club[​IMG] en son fitness akımlarını sunmaya devam ediyor! Fitness devrimi kabul edilen BEAT IT Exercise Türkiye’de ilk kez Hillside City Club’da! Dünyada patentli fitness programlarından biri olan BEAT IT Exercise’ın yaratıcısı Dorman Racines’ın çalıştırdığı kişiler arasında dünyaca ünlü modacı Domenico Dolce(D&G) ve futbolcu Ivan Ramiro Cordoba da bulunuyor. Entertainment kanalında fikir ve fitness danışmanlığı yapan Dorman Racines eşliğinde açıkhavada gerçekleştirilen masterclasslarda kalbin[​IMG] vücudun ve müziğin vuruşları tek bir öğe haline geliyor.
  Günümüzde egzersizlerin çoğu karşılıklı rekabeti kızıştırmadan[​IMG] fiziksel ve ruhsal sağlık öğelerine yoğunlaşıyor. Dünyadaki en son akım[​IMG] eğlenceli egzersizlerle geliştirilen ve korunan uyumlu ve dinç bir vücuda sahip olmak… Bu bağlamda[​IMG] tutkuyla sarmalanmış Latin müziği ritimleri ile kick-boxing tekniklerinin birleştiği BEAT IT Exercise[​IMG] katılımcılarda kışkırtıcı bir etki yaratarak rahatlamalarını ve enerji toplamalarını sağlayan tam bir “sahne show”u. BEAT IT Exercise[​IMG] boks çuvalı ile çalışılabildiği gibi[​IMG] BEAT IT Ghost adı verilen çuvalsız egzersizlerle de yapılabiliyor. İngilizce’de “vuruş” anlamına gelen Beat kelimesinin bu egzersizdeki gerçek anlamı müzikal vuruştur. Müzik bir orkestra şefi gibi özel vurgular ile vuruş sayılarını[​IMG] niteliğini ve hızını belirliyor. Tüm kasların çalışmasını sağlayan BEAT IT Exercise[​IMG] zayıflamak[​IMG] toksinlerden arınmak[​IMG] negative enerjiyi boşaltmak[​IMG] kendini koruma içgüdüsünü harekete geçirmek ve ritim ve koordinasyon duygusunu kazanmayı hedefleyen yeni bir şey deneme arzusunda olan herkes için ideal bir seçim!

  BEAT IT Exercise[​IMG] yaratıcısı Dorman Racines’den seminerler alan eğitmenler eşliğinde Türkiye’de ilk ve tek Hillside City Club’da uygulanmaya başlıyor
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Şahne showuyla zayıflamak Forum Tarih
Türklerin Tarih Sahnesine Çıkışı Hakkında Bilgi Tarihi Bilgiler 24 Haziran 2012
Saygun Arpalı Sahne Işıkları 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 11 Ekim 2011
Gökhan Tepe 2011 Aşk Sahnede Albümü Albüm Tanıtımları 21 Mayıs 2011
Sahneye Çıkan İlk Müslüman Türk Kadını Afife Jale Hakkında Bilgi Tarihi Bilgiler 5 Ocak 2011
MFÖ Yılbaşında Nerde Sahne Alacak 2011 Müzik Sohbet & Fan Club 27 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş