Şahan Gökbakar'ı sevgilisi terk etti

'Magazin Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 26 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Şahan Gökbakar'ı sevgilisi terk etti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  3 günde birbirlerine aşık olmuşlardı... Sürpriz aşk, sürpriz ayrılık kararı ile noktalandı.

  [​IMG]

  İlişkilerinin 3'üncü gününde birbirlerine aşık olduklarını söyleyen Şahan Gökbakar ile Merve Sevi ayrılık kararı aldı. "İlişkiyi ben bitirdim" diyen Sevi ayrılık nedenlerini 'fikir uyuşmazlığı' olarak açıkladı 4 yıllık aşkı Doğa Rutkay ile ayrıldıktan sonra oyuncu Merve Sevi ile birlikte olmaya başlayan Şahan Gökbakar bu ilişkisinin de bittiğini açıkladı. "Merve ile 10 gün önce ayrıldık" diyen ünlü şovmen "Ayrılığın belirli bir sebebi yok. Bazen her şey istediğiniz gibi gitmez. Bizim de öyle oldu" dedi.

  Oyuncu Merve Sevi ise biten ilişkisiyle ilgili olarak şöyle konuştu: "Şahan ile ne aşk bitti ne de heyecan ama maalesef anlaşamadık. Ayrılık nedeni olarak 'fikir uyuşmazlığı' diyebiliriz. Dünyaya bakışımızın farklı olduğunu gördük. Ayrılık kararını ben aldım. 'Bu şekilde olmuyor' diye konuştum. Rahatsız olduğum konuları söyledim ama o bunları kabul etmedi. Sonra oturup konuştuk ve ortak bir kararla ayrıldık. Çok tutkulu bir aşığımdır ve bir şeylerin eksikliğini hissettiğim zaman ilişkim yürümez.

  'Bir daha geri dönmem'
  İlişkimizin bu kadar ön plana çıkmasında çok rahatsız olmuştum. Sanki işimi iyi yapamıyormuşum gibi hissettim. 22 yaşındayım, zihinsel olarak bu düşünceler beni yordu, aileme zarar verdi. Bu şekilde yıpranmamaya karar verdim. Yaşadığım hiçbir şeyden de şikayetçi değilim. Ama geri dönüş mümkün değil. İnsanlar aldıkları kararlardan üzülmezler. Üzüldükleri kararları almazlar. Ben üzgün değilim, kimseye aşık değilim kimseyi de sevmiyorum. Hayatımdan memnunum." Merve Sevi ilişkisinin 3'üncü gününde sevgilisi Şahan Gökbakar için "Ona aşığım. Ayaklarım yere basmıyor. Hâlâ inişe geçemedim. 10 bin fitlerde uçuyorum. Milas havaalanına inmem gerekiyor ama inemiyorum" demişti.

  Kaynak;gazeticiler.com
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Şahan Gökbakar'ı sevgilisi Forum Tarih
Kıta Sahanlığı Ne Demektir Ülkeler Coğrafyası 6 Kasım 2011
Örgüden Şahane Bileklik Modeli El Örgü Örnekleri 6 Eylül 2011
Martı ve Savaş Kitabı - Güldem Şahan Kitap Özetleri & E-Kitaplar 1 Kasım 2010
Develi Şehit Topçu Üsteğmen Hasan Şahan İlköğretim Okulu Kayseri Develi Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 26 Ağustos 2010
Paşahan Apart Otel Marmaris Hakkında Bilgi ve Resimleri Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 22 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş