Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 4 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Cizre Meslek Yüksekokulu İletişim - Cizre Meslek Yüksekokulu tarihçe - Cizre Meslek Yüksekokulu resimleri - Cizre Meslek Yüksekokulu - şırnak myo - myo - meslek yüksek okulları

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü’nün 19.03.2007 tarih ve 3451 sayılı teklifleri ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının 11.05.2007 tarihli Genel Kurul Toplantısında alınan alınan karar gereğince Yüksekokul bünyesinde ikinci öğretim olarak;

1. İktisadi ve İdari Programlar Bölümü -Muhasebe

2. Teknik Programlar Bölümü -Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama

3. Sağlık Programları Bölümü -Çocuk Gelişimi adı altında 3 program açılmasına karar verilmiştir.

2008 yılında Şırnak Üniversitesinin kurulması ile birlikte Dicle Üniversitesi bünyesinden ayrılıp Şırnak Üniversitesi bünyesine dahil olmuştur.

EĞİTİM VE ÖĞRETİM

2007 – 2008 öğretim yılı, güz yarıyılından itibaren Cizre Çok Programlı Lisesi binasında üç program olarak derslere başlanmış olup 2008 yılında yeni binasına taşınmıştır.

İletişim

Şırnak Üniversitesi

Cizre Meslek Yüksekokulu (Cizre/ŞIRNAK)
    Tel: 0-486-616 59 08
    Belge Geçer: 0-486-616 59 07
    Adres: Dicle Mahallesi Hastane Caddesi No:1 (Eski Devlet Hastanesi) Cizre/ ŞIRNAK 73200

T.C. Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksek Okulu

Yükleniyor...