Şükrü Saraçoğlu'nda büyük değişim

'Spor Haberleri' forumunda Mavi_inci tarafından 28 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Şükrü Saraçoğlu'nda büyük değişim konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fenerbahçe yönetimi, yeni yılda Şükrü Saracoğlu Stadı'na gelecek taraftarlarına büyük rahatlık sağlayacak önemli değişiklikler yapacak

  Galatasaray kavuşacağı Aslantepe için gün sayarken ezeli rakibi Fenerbahçe de, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda taraftarlarına yeni hizmetler sunmaya hazırlanıyor. Her geçen gün daha da modernleşmesi için çalışmaların sürdüğü Saracoğlu için yönetim, 2011'de dört önemli hamleye hazırlanıyor. İşte bu yıl yapılması planlanan başlıca yenilikler.

  Localar üst katlarda bulunduğu için orta yaşın üzerindeki taraftarlar, her maç yüksek merdivenlerde zorlanıyor. Migros kale arkasıyla Kapalı Tribünün birleştiği yerde yapımına başlanan yürüyen merdiven bir aya kadar hizmete girecek. Taraftarlar böylece Migros'un üzerinde yer alan terasa kolaylıkla çıkacak. Merdivenler 8 bin kişiyi 1.5 saatte taşıyabilecek. Maraton tribününe de gelecek sezon benzer yürüyen merdivenler yapılması planlanıyor.

  Stadın bazı bölümlerindeki koltuklar 8 yıldır kullanılıyor. Özellikle Maraton Tribünü'nden başlayıp eskiyen koltuklar plastik-deri karışımı konforlu koltuklarla değiştirilecek.

  REKLAM PANOLARI YENİLENECEK


  Stadın etrafındaki reklam panolarının çokluğu ve düzensizliği görüntü kirliliğine neden oluyor. Stat yönetimi, iki dev ekran reklam bandı için sipariş verdi. Bu elektronik bantların iki ay içerisinde kulübe teslim edileceği ve önümüzdeki sezondan itibaren kullanımına başlanacakları belirtildi. Böylece Saracoğlu Stadı'nın dıştan görünümü de ayrı bir güzellik kazanacak.

  Önümüzdeki sezondan itibaren Şükrü Saracoğlu Stadı'nda basın mensuplarına çeşitli kolaylıklar sağlanacak ve zaman zaman tribünlerle yaşanan sıkıntılar için de gereken önlemlerin alınacağı bir düzen sağlanacak.

  Sabah
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Şükrü Saraçoğlu'nda büyük Forum Tarih
Şükrü İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 6 Temmuz 2012
Şükrü Mola İlköğretim Okulu Bilgileri Emirdağ Afyonkarahisar Afyonkarahisar Tanıtımı 22 Ocak 2012
Celal Şükrü Sayınsoy İlköğretim Okulu Bilgileri Alaşehir Manisa Manisa Tanıtımı 21 Ocak 2012
Mustafa Şükrü Elekdağ Kimdir - Mustafa Şükrü Elekdağ Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 22 Ağustos 2011
Organların (Uzuvların) Şükrü Nedir - Organların Şükrü Hakkında Bilgi Dini Sohbetler Dini Forum 30 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş