İzmirli işadamı bürosunda ölü bulundu

'Yurt İçi Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 4 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

İzmirli işadamı bürosunda ölü bulundu konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Kalp krizi geçirdiği tahmin edilen Olcay'ın cesedi, otopsi yapılması için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, N.T., ifadesi alınmak üzere Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.

Olay, Narlıdere ilçesi Akdoğan Sokak numara 1'de dün akşam saatlerinde meydana geldi. İhbar üzerine saat 19.00 sıralarında olay yerine gelen polis ekipleri, sözkonusu adreste işadamının cesediyle karşılaştı. Olcay'ın Narlıdere'de ölü bulunduğu evi, büro olarak kullanıldığı öğrenildi. Tarım ve Gıda Ürünleri Komisyonculuğu yapan Olcay'ın, sabah saatlerinde Alsancak'taki evinden çıktığı ve daha sonra Narlıdere'de büro olarak kullandığı villasına gittiği ileri sürüldü. Akşam saatlerinde aynı büroda çalıştığı öne sürülen N.T. (39) adlı kadının, unuttuğu bir evrakı almak için işadamının bürosuna geldiği ve Olcay'ı yerde hareketsiz yattığını görerek polise bildirdiği iddia edildi.

(CİHAN)

Yükleniyor...