İzmirli İş Kadınlarından Nusaybin'e yardım

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 29 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  İzmirli İş Kadınlarından Nusaybin'e yardım konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İzmirli İş Kadınları Derneği (İZİKAD) Mardin’in Nusaybin ilçesinde hizmet veren Misak-ı Milli İlköğretim Okuluna yardımda bulundu. Misak-ı Milli İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencilerinin yaptığı resimleri, Okul Müdürleri Abdussamed Tayfur ve Öğretmenleri Pınar Şentürk aracılığıyla İnternet ortamında satışa sundu.

  İZİKAD üyesi Hale Daşman’ın resimleri fark etmesiyle, resimler açık artırmayla İZİKAD üyeleri tarafından satın alındı.

  Öğrencilere, ayakkabı başta olmak üzere muhtelif giyim ve kırtasiye yardımı ile birlikte 2 adet Split klima ve anasınıflarına su sebili yardımı yapan İZİKAD’A Nusaybinli öğrenciler teşekkür etti.

  Minik öğrencilerin yaptığı resimlerin dernek üyeleri tarafından açık artırmayla satın alındığını belirten Anasınıfı Öğretmeni Pınar Şentürk, projenin kendilerinde büyük bir heyecan uyandırdığını, böyle bir projede olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

  Yapılan yardımların anasınıfı için büyük önem arz ettiğini belirten Okul Müdürü Abdurrahman Kök ise, anasınıflara gelişleri özendirip eğitime büyük katkı sağlayan İZİKAD üyelerine yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkürlerini bildirdiğini ifade etti.

  Okul yönetimi, kendilerine yardım eden İZİKAD üyelerine teşekkür belgesi göndereceği açıklandı. / Mehmet Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com
  [​IMG]

  Kaynak
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İzmirli İş Kadınlarından Forum Tarih
Yeşildere Firuzan Işık Izmirligil İlköğretim Okulu Bilgileri Meram Konya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 25 Şubat 2011
İzmirli işadamı bürosunda ölü bulundu Yurt İçi Haberler 4 Mart 2009
Sabah Geçidi Kitabı Mübeccel İzmirli Kitap, Resim ve Dergi 25 Ağustos 2010
Zamanda Kokuları Solumak - Zühal İzmirli - Yücel İzmirli Kitap, Resim ve Dergi 19 Nisan 2010
İzmirli Taylan Şubat 2010 Albüm Tanıtımları 21 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş