İzmirdeki 3 Seri Cinayet Zanlısı H.A.'nın Babası konuştu

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 5 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  İzmirdeki 3 Seri Cinayet Zanlısı H.A.'nın Babası konuştu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İZMİR’DEKİ SERİ CİNAYETLER
  - KATİL ZANLISI H.A.’NIN BABASI SÜLEYMAN A.;
  “KEŞKE OĞLUM O KURŞUNLARDAN BİRİNİ BENİM KAFAMA, BİRİNİ ANNESİNİN KAFASINA DİĞERİNİ DE AİLEMİZDEN BİRİSİNİN KAFASINA SIKSAYDI”
  —VEFAT EDEN 3 KİŞİNİN ANNE VE BABALARINDAN ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM. EĞER BENİ KABUL EDERLERSEN GİDİP ELLERİNİ ÖPMEK İSTİYORUM”

  [​IMG]

  Arif Altunkaynak'ın Özel Haberi
  İzmir’de 3 kişi öldürdükten sonra Muğla’da yakalanan Katil Zanlısı H.A.’nın babası Süleyman A. Memleketi Mardin’in Nusaybin ilçesine bağlı Akarsu Beldesinde konuştu. Oğlunu evlatlıktan reddettiğini belirten Baba Süleyman A. Seri cinayetlerde hayatını kaybeden 3 kişinin ailesinden de özür diledi.
  Oğlunun çok terbiyeli, sakin ve efendi bir insan olduğunu kaydeden Baba Süleyman A., olayın şokundan çıkamadıklarını söyledi.
  Kendisinin Şehirlerarası çalışan bir otobüs firmasında Şoför olarak çalıştığını ve olayı yolda öğrendiğini bildiren baba Süleyman A. Şöyle konuştu;
  “Ben Oğlumdan nefret ediyorum. Bu olayı yapmamalıydı. Keşke bu kurşunlardan birini benim kafama, birini annesinin kafasına diğerini de ailemizden birisinin kafasına sıksaydı. Bu insanlarla herhangi bir alıp vermediğimiz bir şey yok. Düşmanlığımız yok. Birbirimizi tanımıyoruz. Bu olayı nefretle kınıyorum. Çocuğu evlatlıktan reddediyorum. Cezaevinde kaldığı müddetçe yanına gitmek istemiyorum. Kendisini görmek istemiyorum”.
  Saldırılarda hayatını kaybeden 3 kişinin ailesinden özür dileyen Baba A.; “Vefat eden kişilerin ailelerine başsağlığı diliyorum. Allahtan rahmet diliyorum. Annelerinden babalarından çok çok özür diliyorum. Eğer bu insanlar beni kabul ederse, gidip annelerinin babalarının ellerini öpmek istiyorum. Bu olayla ilgili bizim herhangi bir bilgimiz yoktur. Olayı duyduktan bu güne kadar şoktayım. 3- 4 gündür ben ve annesi bunalıma girdik. Çok üzgünüm tekrar ailelere başsağlığı diliyorum” dedi.
  — "OLAYDAN 3 – 4 GÜN ÖNCE İŞ YERİNDEN İZİN ALDI”
  H.A.’nın 12 yıldır İzmir’de yaşadığını, Nusaybin’de iş imkanı olmaması nedeniyle daha sonra ailece İzmir’e taşındıklarını ve çocuklarının Garsonluk yaptığını kaydeden Baba Süleyman A.; “oğlum üç yıldır yaz mevsimi restauranlarda çalışmak için Bodrum’a gidiyordu. İki ay evvel dediki, baba çalıştığım yer bana telefon açmış tekrar oraya gideceğim. Ben de git dedim. Bodruma gittikten bir ay sonra Nusaybin’de bir dayımız vefat etti. Ben ve Annesi taziye geldik. Olaydan 3 – 4 gün evvel beni aradı dedi ki baba patronum bana 4 gün izin vermiş ben İzmir’deyim kardeşlerimin yanındayım. 4 gün sonra Bodrum’a geri gideceğim dedi. Ben de iznin biter bitmez tekrar işine git dedim. O 4 gün içerisinde herhalde bu olayları yapmıştır. Başka bir şeyden haberimiz yok”.
  — “TÜRKİYE CUMHURİYETİ HEPİMİZİN YERİDİR”
  Olayın Mardin’le İzmir’le Doğu veya Batıyla bir alakasının olmadığını vurgulayan H.A.’nın Babası Süleyman A., Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak hepimizin kardeş olduğunu söyledi.
  Süleyman A.; “Türkiye Cumhuriyeti hepimizin yeridir. Eğer yapmışsa bu çocuk kendi hesabına yapmıştır. Herhangi bir psikolojik sorunu mu oldu, başkaları tarafından veya bir örgüt tarafından bir şeyler mi verildi. Bence normal bir insan bunları yapmaması lazım. Olaydan sonra hiç birimiz kendisiyle görüşmedi. / Nusaybinim.com - Nusaybin Postası Gazetesi

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İzmirdeki Seri Cinayet Forum Tarih
İzmirdeki Tarihi Mekanlar Nelerdir İzmir Tanıtımı 21 Nisan 2011
İzmirdeki Madenler nelerdir İzmir Tanıtımı 20 Nisan 2011
2011 İzmirdeki Yılbaşı Programları Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 21 Aralık 2010
Mardinli Aşıkların İzmirdeki Korkunç Sonu Mardin Tanıtımı 23 Kasım 2010
Izmirdeki konsolosluklar Ege Bölgesi 22 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş