İstediğin Vücuda İstediğin Yüzü Yapıştır (FaceOnBody)

'I-J' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 22 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  İstediğin Vücuda İstediğin Yüzü Yapıştır (FaceOnBody) konusu İstediğin Vücuda İstediğin Yüzü Yapıştır (FaceOnBody)
  [​IMG]
  [​IMG]
  Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.

  FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır. Windows tabanlı siteminizde, arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın yüzlerini, hayalinizdeki ünlü, güçlü veya komik yerlere transfer edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan dijital fotoğraflarınız ve biraz hayalgücü. Geriye kalanları, FaceOnBody yapıyor. FaceOnBody, dijital fotoğraflarınızı yeni bir seviyeye taşıyor. FaceOnBody, resimlerinizi, gerçek neşeli resimlere çevirmek ve paylaşmak için en kolay yoldur.

  FaceOnBody şık ve kullanımı kolaydır. Sadece 6 adımda kendi FaceOnBody resimlerinizi oluşturabilirsiniz.

  [Resimli anlatım ve FuLL İndirme Linkleri Aşağıda...]


  Mükemmel ve bir o kadarda eğlenceli ''Foto Montaj'' programı olan ''Face On Body'' ile hem tanışacaksınız,hemde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatım bulacaksınız. Programımızın boyutu sadece 1.03 MB Fakat siz bakmayın onun boyutunun az olmasına Bu eğlenceli program ile uğraşıp sevdiklerinize veya gıcık olduklarınıza ''Foto Montaj'' yaptıktan sonra sizde inanamıyacaksınız bu işi nasıl başarabildiğine. Yaptığınız foto montajlara kendiniz bile güleceksiniz. Neyse sözü fazla uzatmadan programı nasıl kullanacağınıza geçelim.
  [​IMG]
  Şimdide program ile nasıl foto montaj yapacağız görelim. Program işini 6 aşamada yapıyor,bu aşamaları tek,tek görelim. Programın açılış ana sayfası ''START'' butonu ile devam edin
  [​IMG]
  1.Burada fotomontaj yapacağımız ana resimi seçiyoruz. Bu resim isterseniz programın içindeki sol taraftaki hazır çeşitli kategorilere ayrılmış resimlerden olabilir. (NOT : Hazır resimleri kullanabilmek için bir defalığa mahsus,programın resimleri netten indirmesi lazım 2-3 saniyede iniyor.) İstersenizde bilgisayarınızdaki herhangi bir resimde olabilir.(Sağ üstteki ''From my Hard Disk'' yazan yerden) ''Continue'' butonu ile devam ediyoruz.
  [​IMG]
  2.Bu aşamada montajda kullanacağımız yüzün,karakterin resmini seçiyoruz. Buda bir önceki bölüm gibi isterseniz bilgisayarınızdaki bir resim olabilir Veya ''From The Web'' butonundan netten resim arayabilirsiniz. ''Continue'' butonu ile devam.
  [​IMG]
  3.Burada ise montajda kullanacağımız yüz veya baş resmini ölçekleyip ''Continue'' butonu ile devam ediyoruz.
  [​IMG]
  4.Bu aşamada bir önceki bölümde ölçekleyip kesip aldığımız yüz veya baş resmini,yardımcı araç vasıtasıyla kenarlarını temizleyip,kulanılır hale getiriyoruz.Burada dikkat edilecek husus. Montajda kullanacağınız ana resimdeki pozisyondur.Bunun için bazen sade yüz kesimi yeterli olurken,bazende tüm baş resmi daha iyi sonuç veriyor.Bunun kararını deneyip yanılma yöntemi ile kendiniz vermelisiniz. ''Continue'' ile devam
  [​IMG]
  5.Bu aşamada resimdede görüldüğü gibi kullanacağımız yüz veya baş resmi hazır. Şimdi bu yüz resmini en üstteki yardımcı butonlar sayesinde <Resimin bakış açısını değiştirerek < Sağa veya sola eğerek <Tam uyum için renk tonları ile oyna***** <Beğenmediğiniz bir durumda Geri butonunu kullanarak <Büyültüp,küçülterek Ana resime en uyumlu şekile getirmelisiniz.
  [​IMG]
  [​IMG]
  6.En son aşamada ise en uygun şekli yakaladığınız zaman,alttaki ''Save Picture'' butonu ile yaptığınız çalışmayı kaydetmek.
  [​IMG]
  İşte bu kadar arkadaşlar.Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.


  [İstediğin Vücuda İstediğin Yüzü Yapıştır (FaceOnBody)]


   
  Son düzenleme: 22 Kasım 2008
Yükleniyor...
Benzer Konular - İstediğin Vücuda İstediğin Forum Tarih
Özgürlük istediğiniz zaman istediğinizi yapmak mıdır kısaca Eğitim Bilgileri 27 Eylül 2017
İstediğini Söyleyen, İstemediğini İşitir Atasözünün Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 7 Aralık 2011
Baha Aşkı Duymak İstediğin Her Zaman 2010 Albüm Tanıtımları 27 Nisan 2010
2010 Aöf Vize 4. Sınıf Tüm Dersler Soru ve Cevapları Tek Tek İstediğini İndir Açık Öğretim AÖF 16 Nisan 2010
İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü - David J. Schwartz Kitap, Resim ve Dergi 6 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş