İstanbul Kıyamet Vakti Oyunu İnceleme

'Diğer Oyunlar' forumunda SeLeN tarafından 28 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  İstanbul Kıyamet Vakti Oyunu İnceleme konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İstanbul Kıyamet Vakti Oyun İncelemeleri - Rpg Oyunu - İstanbul Kıyamet Vakti Nasıl Oynanır - Oyun İncelemeleri - İstanbul Kıyamet Vakti Oynunda Kullanılan Bazı Silahlar

  İstanbul Kıyamet Vakti
  320px
  Yayımcı(lar) Mynet,TTnet
  Yapımcı(lar) Sobee
  Platform(lar) PC, Microsoft Windows
  Çıkış tarih(ler)i 26 Mart 2007
  30 Mart 2007
  Tür(ler)i MMORPG
  Biçim(ler) Çok oyunculu
  Ortam Download
  Sistem gereksinimleri

  Oyundaki Büyücü ve Şifacı Silahlarından Bazıları

  [​IMG]
  [​IMG]


  [​IMG]

  1.6 GHz işlemci, 512 MB bellek, 256 MB ekran kartı, 1.2 GB sabit disk alanı, DirectX 9.0c

  Giriş Klavye ve fare


  İstanbul Kıyamet Vakti, üç senelik geliştirme sürecinin ardından 26 Mart 2007 tarihinde ücretsiz olarak dağıtımına başlanan, tamamıyla Türk yapımı bir MMORPG'dir. Günümüzden elli yıl öncesinde, milyonlarca insanın hayatını kaybetmesi ve saklı türler olarak adlandırılan yaratıkların yeryüzüne çıkması ile sonuçlanan gök taşı yağmuru ile birlikte bugünkünden farklı bir gelişim gösteren dünyadaki insanların hayatta kalma mücadelesini konu almaktadır.
  Oyuna gelen Migrat ve Sığınak paketlerini gelmesiyle, İKV ÖZEL SÜRÜM adı altında raflarda yerini almıştır. Bu sürümde 3 aylık plus paketi 2 aylık fiyatına satılmaktadır. Yine bu paketle beraber yeni silahlar ve boss(güçlü yaratıklar) gelmiştir. Yeni silahlar içinde efsanevi silahlarında bulunması oyuna başka bir boyut kazandırmıştır.

  Oyunda üç sınıf bulunmaktardır. Bunlar ; büyücü, şifacı ve savaşçıdır. Her sınıfın kendine has 15 adet yeteneği (skill) bulunmaktadır ve her seviye atladığında aldığı 2'şer puanı bunlara pay eder (her biri için max 15 puan) Bu puanlamaya göre sınıfın alt dalları belli olur. (örn; TANK savaşçı)
  Oyunda her silah aynı değildir. Efsun denilen ekstra özellikleri olan eşyalar çok daha fazla fiyata satılır. Ve yeni paketle beraber Nadideler olarak adlandırılan yeni eşyalar çok daha değerlidir.

  Oyunun Genel Direktörlüğünü alan Mevlüt Dinç ve ekibi gerçekten türkiyede ulaşılması zor rakamlara ulaşmış yapılamaz denilenleri yapmıştır. İKV'nin oyuncu sayısı ile ilgili bir bilgi olmasada 1.000.000 olduğu tahmin ediliyor. TTnet'in oyuna desteği, Özel sürüm ve Reklamlar ile çok daha artacağı ise bir gerçek.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İstanbul Kıyamet Vakti Forum Tarih
İstanbul Kıyamet Vakti - Derindeki Sır Diğer Oyunlar 14 Ekim 2010
İstanbul Kıyamet Vakti Grup Bölgeleri Diğer Oyunlar 23 Haziran 2010
İstanbul Kıyamet Vakti İndir-Download,Oyun İndir Diğer Oyunlar 18 Ocak 2010
İstanbul Kıyamet Vakti-Ekran Görüntüleri Diğer Oyunlar 18 Ocak 2010
İstanbul Kıyamet Vakti-Yaratıklar Diğer Oyunlar 18 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş