İsrail Camileride vuruyor !... İsrail Vahşeti

'Yurt Dışı Haberler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 2 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  İsrail Camileride vuruyor !... İsrail Vahşeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İsrail Camileride vuruyor !... İsrail Vahşeti

  İsrail'in Gazze'ye cumartesi başlattığı yoğun bombardıman hız kesmeden devam ediyor. Yaptıkları açıklamalarda sadece Hamas'ın askeri karargahlarını vurduklarını belirten İsrail tarafı, bu sözleri yalanlarmışcasına sivil hedefleri de vurmaya devam ediyor.


  Üniversiteleri bile füze bombardımanına tutan İsrail'in son hedefi ise camiler. Camilerde ibadetlerini yapmaya çalışan insanlar, ne olduğu bile anlamadan yoğun ateş altında hayatlarını kaybediyor

  İsrail Ordusu, Gazze'de Vurdukları Caminin, Roketler İçin Depo Olarak Kullanıldığını İleri Sürdü.  Caminin vurulduğu sırada meydana gelen patlamaların da içinde tutulan cephanelerden kaynaklandığı savunuldu.
  İsrail'n Kanal 10 televizyonu da İsrail Hava kuvvetlerinin, Hamas militanlarının roket ve Grad füzeleri saldırıları sonrası, caminin vurulması için üst düzey talimat aldığını belirtti.
  İsrail İç Güvenlik Servisi Başkanı Yuval Diskin de bu sabahki kabine toplantısında 5 gündür devam eden Gazze operasyonu ile ilgili bir brifing vermiş ve Hamas'ın bugüne dek hiç olmadığı şekilde saldırıya uğradığını, önemli zarar verildiğini ve Gazze'deki Hamas yönetiminin de tehlikeye girdiğini söylemişti. Diskin bu arada, Hamaslı militanların büyük bölümünün hastanelerde saklandığını, bazılarının buralarda sağlık görevlileri kılığında dolaştığını iddia ederken, “Bazıları da camilerde saklanıyorlar ve İsrail'in hedef almayacağını düşünerek, buraları karargah haline getiriyorlar” demişti.

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İsrail Camileride vuruyor Forum Tarih
İsrail Ülkesin Bayrağı Ülkeler Coğrafyası 2 Eylül 2012
2013 İsrail Nüfusu Kaçtır Ülkeler Coğrafyası 28 Temmuz 2012
İsrail Bayrağının Anlamı Nedir? Seviyeli-Ciddi Konular 8 Nisan 2012
İsrail'in Tarihi Hakkında Bilgi Ülke Kültürleri 28 Şubat 2012
İsrail Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir Yurtdışında Yaşam ve Eğitim 1 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş