İsrail’i sarsan dede cinayeti

'Yurt Dışı Haberler' forumunda DilzaR tarafından 29 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  İsrail’i sarsan dede cinayeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  İsrail polisi, aşk yaşayan annesi ve dedesi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan 4 yaşındaki Rose’un cesedinin bulunması için seferberlik başlattı.


  ÜLKE tarihinin en korkunç cinayetlerinden biri olarak anılan olay, ortaya çıkan ayrıntılarla birlikte daha da şoke edici bir hal aldı. İsrail basınının birinci sayfalardan verdiği cinayetin ve yasak aşkın hikayesi Fransız Marie Risam’ın (23), İsrailli kocası Benjamin Pizem’in babası Ronny Ron (45) ile aşk yaşamasıyla başladı. Fransa’dan ayrılarak geldiği Tel Aviv’de kayınpederine aşık olan Risam, olayı öğrendikten sonra kendisini boşayan kocasının babası Ronny Ron ile birlikte yaşamaya başladı.

  4 yaşındaki Rose ise babasıyla Fransa’ya gitti. Ancak baba kızına daha fazla bakamayınca İsrail’deki anne kızını yanına aldı. Eski kayınpederi, yeni sevgilisi Ronny’den de iki kız çoçuk sahibi olan anne Marie, yaşadığı sıkıntılar yüzünden travmalar yaşayan kızına bakmadı. Ronny’nin annesi Vivien Yaakov’a bırakılan daha sonra yaşlı kadının yanından alınan çocuktan bir süre haber alınamadı. Büyük annenin devreye girmesiyle kayıp vakasının ardında cinayet olduğu ortaya çıktı.

  [​IMG]

  Ağladığı için öldürdü

  Dede Ronny, üç ay önce arabada, Rose’un arka koltukta ağladığını, bunun üzerine kıza vurduğunu ve kızın öldüğünü daha sonra ise cesedi bir bavula koyup Yarkon Nehri’ne attığını itiraf etti. Geçen çarşamba günü görülen mahkemede yüzlerini saklayan Ronny cinayetten, Marie ise kızını öldürmesi için yardım etmekten suçlandı. İsrail polisi ise şimdi onlarca dalgıcın yardımıyla Yarkon nehrinde küçük
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İsrail’i sarsan dede Forum Tarih
John Reed - Dünyayı Sarsan On Gün Kitap Özetleri & E-Kitaplar 27 Şubat 2010
Dünyayı Sarsan Felaketler Diğer Resimler 21 Mayıs 2009
Dünyayı sarsan 1000 büyük olay Tarihi Bilgiler 17 Ocak 2009
dunyayi sarsan devrimler Konu Dışı Başlıklar 9 Ocak 2009
Dünyayı sarsan 50 gercek Konu Dışı Başlıklar 18 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş