İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma

'Diğer Programlar' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma konusu
  İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma

  CBH Hızlı Ofis Araçları v3.1861
  Online Ofis Yardımcısı
  [​IMG]

  Bu yazılım genel olarak; ofis gereksinimleri için tasarlanmış, işlerinizi hızlandırma amacı ile yapılandırılmış bir bilgisayar programıdır. Program içinde; çek ve vade hesabı yapabileceğiniz takvimli bir hesaplayıcı, KDV/Komisyon hesabı net ve brüt tutarları görebileceğiniz hızlı hesaplama aracı, anlık döviz kurları, son dakika haberleri, Gelişmiş fonksiyonlu bilimsel hesap makinesi, illerimize ait anlık meteoroloji verileri, önümüzdeki 5 güne ait meteoroloji verileri, ingilizce/türkçe tercüme sözlüğü ve 11 dilde 36 tip METİN ÇEVİRİSİ yapabilen güçlü bir yorumlayıcı bulunmaktadır.

  DSL Kotalı kullanıcıların madur olmaması için; program yalnızca girişte veri güncellemesi yapmaktadır. Daha sonra gereksinim duyulan veriler; kullanıcının isteği doğrultusunda ilgili serverlardan talep edilmektedir. Örnek : Metin çevirisi veyahut Sözlük bölümü gibi

  Yazılım 16 yıllık bir deneyim ve 2 aylık bir çalışma ürünüdür. Sürekli olarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Eğer bu yazılımdan memnun kaldıysanız lisanslamanızı rica ederiz. Yazılım; lisanslanmadan da tüm işlevleri ile çalışabilmektedir. Programcı hakkına saygı duyulmak kaydı ile çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İkinci şahıs veya firmalar tarafından kesinlikle satılamaz. Yazılımcıya ve ücretsiz yazılım geliştirme sürecine katkıda bulunmak isterseniz; yazılım içindeki HAKKINDA butonuna basarak bilgi alabilirsiniz.

  NEDEN ÜCRETSİZ ?
  Program programcının kendi işlerini hızlandırması için (yani kendisi kullanımı için) hazırlanmıştır. Dolayısı ile ticari kâr amaçlı olarak düşünülmemiştir. Kendi ihtiyacı olan bir yazılımın, birçok kişi tarafından ihtiyaç duyulabileceğini düşünerek dağıtmaktadır.

  YAZILIM GÜVENLİ Mİ ?
  Avast Antivürüs, KasperSky Antivirüs, NOD Antivürüs ve McAfee Antivürüs programlarına ait son virüs database'leri ile taranarak herhangi illegal bir obje saptanmamıştır.

  BENİM BİLGİSAYARIMDA ÇALIŞIR MI ?
  Sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki özelliklere sahip sürekli internet bağlantısı bulunan bilgisayarlarda rahatlıkla çalışabilir (Bilgisayarınızı son 7 yıl içinde satın aldıysanız, bu özelliklere sahip bir bilgisayarınız var demektir)

  * Microsoft Windows 9x/ME/XP/NT
  * 32 Mb. RAM
  * 10 Mb. HDD alanı
  * Internet Bağlantısı

  İSİMDEN TELEFON NUMARASI veya TELEFON NUMARASINDAN İSİM ve ADRES TESPİTİ
  Yazdığınız telefon numarasından, kişinin adı ve adresini bulabilir,
  yazdığınız isim veya soyad'a göre telefon ve adreslerini bulabilirsiniz...

  ÇEK VADE HESABI
  İşadamlarının, muhasebe ve müşavirlerin çek tarihleri ile ilgili olarak karşılaştığı bir sorun, çek tarihlerinin vade hesabı yapılırken takvim zorunluluğudur. Bu program; bu zorunluluğu ortadan kaldırarak gün hesabına göre, çeklerin denk geldiği günleri anında hesaplar, takvim üzerinde gösterir, hafta sonlarına denk gelen günleri kolayca tespit edebilir, çek vadelerinizi buna göre ayarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

  KDV KOMİSYON
  Özellikle telefon başında fiyat verenlerin en büyük sıkıntılarından biri sürekli olarak döviz kuru alarak, hesap makinesi ile kdv komisyon ve brüt/net fiyat verme zorluğudur. Bu bölüm sayesinde; bu işlemleriniz YTL, USD ve EURO bazında hızlı bir biçimde gerçekleştirebilecek ve telefon başında iki üç saniye içinde kâr ve KDV'yi ayrı ayrı görerek hızlı bir biçimde fiyat verebileceksiniz. Vereceğiniz fiyatlar on-line döviz kurları üzerinden hesaplandığı için ayrıca döviz bilgilerine ulaşmak zorunda kalmayacaksınız. Herşey tam otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Farklı ürünler için farklı KDV ve Komisyon hesabı yapmanız gerekiyor ise ürünlere ait KDV ve Komisyon oranlarını basitçe değiştirerek ilgili fiyatları yine aynı pratiklikle görebilirsiniz.

  ANLIK DÖVİZ KURLARI
  T.C. Merkez Bankası döviz kurları anlık olarak gösterilir. Bu sayede döviz bürolarına telefon etmek zorunda kalmazsınız. Yazılım içindeki KDV Komisyon bölümü bu bölüm ile entegre olarak çalışmaktadır.

  HESAP MAKİNESİ
  Program içinde entegre çok fonksiyonlu bilimsel hesap makinesi bulunmaktadır. Windows sisteminde bulunan standart hesap makinesinden farklı olarak birçok bilimsel fonksiyon barındırmaktadır. Hesap makinesinin gelişimi devam etmekte ve finansal işlevsellik katılmaktadır.

  SON DAKİKA HABERLERİ
  Bu bölüm, son dakika haberleri anlık olarak sizlere sunar. Böylece hem yazılımınızı kullanıp, hem de günün sıcak gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz. Haber başlıklarına tıklandığında, haberin detayı ve fotoğrafını da görüntüleyebilirsiniz.

  METEOROLOJİ BÖLÜMÜ
  Bu bölümde büyük illerimize ait günlük, en yüksek ve en düşük sıcaklıkları alabilir, yurdumuzda havanın bugün nasıl olacağını harita üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca 5 günlük hava raporunu; harita üzerinde takip edebilirsiniz. Bu bölümdeki bilgiler; T.C. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden anlık olarak elde edilmelidir.

  SÖZLÜK
  Sözlük kısmı iki bölümden oluşur. Türkçe/İngilizce çeviri bölümü ve Metin yorumlama bölümü. Türkçe/İngilizce bölümünde; İngilizce veya Türkçe olarak girdiğiniz kelimenin anlamını alırsınız. Tipi sözlüktür. Bu sözlük cemhaner.com altyapısını kullanır. Metin Çevirisi ise (TM) SYSTRAN teknolojisi kullanır ve 11 dilde profesyonel metin çevirisi yapar. Bu bölümün Türkçe desteği bulunamamaktadır. İngilizce'den diğer dillere ve diğer dillerden ingilizceye metin çevirisi hizmete sunulmaktadır.
  Kullanımda dikkat edilecek hususlar :

  1. Bu program internet bağlantısına gereksinim duyar !
  2. Yazılım; bilgisayarınızdaki hiçbir özel bilgiye ulaşmamaktadır ! Bu bir garantidir...
  3. Bu yazılım; ÜCRETSİZDİR SATILAMAZ ! Program geliştirme sürecine katkıda bulunmak için yazılım içindeki HAKKINDA butonuna basınız...

  Yasal Uyarı :
  Yazılım birçok bilgisayarda denenmiş ve herhangi bir sorun görülmemiştir. 64 Bit işlemciye sahip yeni nesil bilgisayarlarda sorun görülebilmektedir. Bu yüzden 64 Bit işlemci kullanan kullanıcılar bazı sorunlar yaşayabilirler. Bunun dışında; yazılım bilgisayarınıza zarar verecek veyahut, özel/kişisel bilgilerinizi taşıyacak hiçbir bilgiye kesinlikle ulaşmamaktadır. Programın tek amacı; ofis işlemlerinin hızlandırılması için interaktif bir seçenek sunmaktır. Ücretsiz olmasının sebebi; ücretsiz yazılım felsefesinin benimsenmiş olmasıdır !
  Buna rağmen yazılımcı; bilgisayarınızın güvenliği konusunda sizlere herhangi bir güvence veremez. Yazılım yüklenmesi ile oluşabilecek olası herhangi bir aksaklıktan mesul değildir. Bilgisayarınızın kilitlenmemesi, programının işlevini sorunsuz olarka yerine getirebilmesi için azami özen gösterilmiş ve bu yazılım kodlanmıştır. Bu bir yasal uyarıdır ve bundan şüphe duyuyor iseniz, lütfen bu yazılımı kullanmayınız. Bu uyarı; yazılımın kurulumu sırasında pencere içinde size gösterilecek ve onayınıza sunulacaktır. Programın bilgisayarınızda yüklü olması, bu şartları kabul ettiğinizin kanıtıdır.
  Yazılım ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi; Hakkında bölümünden ÖNERİLER butonuna basarak açılan pencerede yazarak iletebilirsiniz.

  Yazılım web adresi :
  http://www1.webng.com/parametrik/

  Yazılımın indirme adresi :
  İNDİR
   
 2. dalgin

  dalgin Yeni Üye

  paylaşım için tşk ben indiremedim
   
 3. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Link yenilenmiştir kolay gelsin
   
 4. İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma
   
 5. ogrenecek

  ogrenecek Yeni Üye

  programın içeriği yok
   
 6. xmxgora

  xmxgora Yeni Üye

  bu neden ınmıyor satın almak gerekıyo galıba bedavası yokmu bunu yaa
   
 7. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

 8. Goldman

  Goldman Üye

  Süper kolaylık paylaşım diye buna derim
   
 9. sseelloo33

  sseelloo33 Yeni Üye

  Hata veriyor arkadaşlar yardımcı olurmuunuz
   
 10. angelmurat

  angelmurat Yeni Üye

  Bu program işe yaramıyor
   
 11. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Konu Güncellendi.Farklı Link Eklendi
   
 12. vatan_ahmet

  vatan_ahmet Yeni Üye

  ewet arkadaşlar bu program çalışmıyor isimden telefon numarası felan çıkmıyor yardımcı olursanız sewidirimmm
   
 13. corumLu

  corumLu Yeni Üye

  ben indirdim süper calisiyor paylaim icin tsk kardess
   
 14. ayhanayva

  ayhanayva Yeni Üye

  boşu boşuna üye olduk kardeşim
   
 15. marki1

  marki1 Yeni Üye

  İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma
  maalesef 118 çalışmıyor..
   
 16. mrk15

  mrk15 Yeni Üye

  İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma
   
 17. sero007

  sero007 Yeni Üye

  üyeye banned please :():
   
 18. _musa_

  _musa_ Yeni Üye

  isim veya numaradan nasıl adres buluruz arkadaşlar lütfen çok önemli:(
   
 19. telefon numarası
  numara arıyom
   
 20. numaradan adres sorgulama
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - İsimden Adres Bulma Forum Tarih
Isimden Kişinin Msn Adresini Bulma Msn ve Sohbet Programları 15 Eylül 2008
İsimden fiil yapan ekler ve örnekler Eğitim Bilgileri 11 Ekim 2014
İsimden Fiil Yapan Ekler Seviyeli-Ciddi Konular 30 Kasım 2012
İsimden İsim Yapan Ekler Konu Dışı Başlıklar 8 Aralık 2011
İsim ve Soyisimden email bulma Msn ve Sohbet Programları 15 Eylül 2008

Bu Sayfayı Paylaş