İrfan Erdem İlköğretim Okulu Menemen İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

İrfan Erdem İlköğretim Okulu Menemen İzmir konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    İrfan Erdem İlköğretim Okulu Hakkında - İrfan Erdem İlköğretim Okulu Tanıtım - İrfan Erdem İlköğretim Okulu Resimleri - İrfan Erdem İlköğretim Okulu İletişim

İrfan Erdem İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuzun Vizyonu

Çağdaş yeniliklere açık, üretim çeşitlerini artıran, üreten, ürettiklerini değerlendiren bireyler yetiştirmek.

Okulumuzun Misyonu

Öğrencilerin Türk Milli Eğitiminin genel ve özel amaçları ve Milli Eğitim İlkelerine uygun olarak; gelişen teknolojiyi yakından izleyerek ve kültürümüzden gelen yöresel işlerin yaşatılmasını; iş ve hizmet sektörüne u ygun üretken bireyler haline gelmesini sağlamak

İnandığımız İlkeler

1- Öğrencimize çağın gerektirdiği ekonomik, sayısal ve kültürel ihtiyaçlara cevap verecek tarzda bilgi ve beceri kazandırmak.
    2- Öğrencilerimizi girişimciliğe teşvik ederek üretken duruma getirmek.
    3- Öğrencilerimizi hizmet alanlarının ihtiyacına uygun meslek elemanları olarak yetiştirmek

Amaçlarımız ve Stratejilerimiz

1- Öğrencilerimize Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda eğitim ve öğretim vermek
    2- Öğrencilerimize çağın ve teknolojinin getirdiklerini verebilmek
    3- Öğrencilerin boş vakitlerini verimli bir biçimde değerlendirmelerini sağlamak ve
    bununla birlikte aile bütçelerine katkıda bulunmalarını sağlamak.

İrfan Erdem İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Menemen
    Okulun Telefonu: 232-8321945
    Okulun Faksı: 232-8321945
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi: www.irfanerdemioo.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü: Rafet AYDIN
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklık 44 km
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok