İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce J2ME Sözlük

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Siraç tarafından 9 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce J2ME Sözlük konusu İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce J2ME Sözlük İndir Download Bedava Ücretsiz Yükle

  [​IMG]
  İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce J2ME destekli cep telefonu, PDA gibi aygıtlar için bir sözlük uygulamasıdır. Java temellidir ve çalışabildiği telefon modeli sayısını olabildiğince yüksek tutmak için en düşük profil ve konfigürasyon ihtiyaçlarıyla hazırlanmıştır.

  Cep Ingilizce v1.3′ün önceki sürümlere göre en önemli farkı, Türkçe İngilizce veri tabanının büyütülmüş olması. Eski veri tabanında yaklaşık olarak 10350 kelime var iken bu sürümde 30 binden fazla kelime ve deyim var. Bu uygulamanın Türkçe > İngilizce aramalar konusundaki zayıflığı. Şu anki Türkçe > İngilizce veri tabanı boyutu 1.4 MB.

  İngilizce > Türkçe veri tabanında çok önemli bir değişiklik yapmadım, sadece eş anlamlı kelimelerin bulunması konusunda olan bazı problemleri düzeltildi. Bazı sözcüklerdeki sonuçları da aramalarda bulunma olasılığını arttırmak için biraz parçalandı. Ayrıca doğrudan bulunamayan kelimelerle ilgili de düzeltme yapıldı.

  Uygulama şu an Java (J2ME, Java ME) desteğine sahip ve 2.3 MB boyutundaki uygulamaları çalıştırabilen her telefonda çalışabiliyor. Çalıştırmak için ihtiyaç duyulan profil MIDP 1.0 ve konfigürasyon da CLDC 1.0. Bunun dışında telefonunuzda 2.3 MB kadar boş alana ihtiyaç var.

  Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E65, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson k610i ve Sony Ericsson W810i modelli cep telefonlarında test edilmiş ve sorunsuz çalışmıştır.
  (Alıntı)

  Download : İNdir : Yükle
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürlerr
   
 3. samalp_97

  samalp_97 Yeni Üye

  nokia 6300 için sözlük var mı acaba?
   
 4. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Yükleniyor...
Benzer Konular - İngilizce Türkçe Türkçe Forum Tarih
29 Ekim İle İlgili İngilizce Türkçe Şiir İngilizce Tercümeler 25 Ocak 2013
Ülkelerin ingilizce türkçe yazılışları İngilizce Tercümeler 17 Aralık 2012
İngilizce ve Türkçe Cümleler İngilizce Tercümeler 30 Ekim 2012
İngilizce Fıkralar ve Türkçe Anlamları İngilizce Tercümeler 30 Ekim 2012
Atatürkün Düşünceleri İngilizce Türkçe Atatürk Hakkında Herşey 25 Haziran 2012

Bu Sayfayı Paylaş