İmageshack Resimleri Görünmüyor Sorunu Çözümü

'Webmaster Genel' forumunda Siraç tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  İmageshack Resimleri Görünmüyor Sorunu Çözümü konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Bunun nedeni Imageshack'in yeni bir uygulamaya gitmesidir. Yeni uygulamaya göre resimleri görebilmek için site sahiplerinin alan adlarını (domain) kayıt etmeleri ya da imageshack'de kullanıcı hesabı oluşturarak hesaplarına resimleri yüklemeleri gerekmektedir.

  1) Eğer site sahibi iseniz resimlerin üye ve ziyaretçiler tarafından görüntülenebilmesi için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gerekli yerleri doldurmalı ve site(leri)nizi kayıt etmelisiniz. Birden fazla siteniz varsa alt alta hepsini yazabilirsiniz.

  Bağlantı: Imageshack - Register Domain

  Formu doldurup 'submit' düğmesine tıkladıktan sonra site(leri)nizin inceleceğine ilişkin aşağıdaki mesaj oluşacaktır. Imageshack sitelerinizi inceledikten ve veritabanına kayıt ettikten sonra eskisi gibi, resimleriniz görünür hale gelecektir.


  2) Kayıtlı yükleme gelecekteki resim görüntüleme sorununu ortadan kaldırır. Imageshack'e kullanıcı hesabınıza yükleme yapmak için tıklayınız. Bu yolun tek başına eski resimleri görüntülemek için yeterli olmadığını ve önce yüklenen sahipsiz resimler için site sahiplerinin sitelerini ilk yolda belirtilen yöntemi kullanarak kayıt etmeleri gerektiğini unutmayınız.

  Perspektif
   
  Son düzenleme: 26 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş