İlginç Spiker Konuşmaları

'Fıkra & Komik Yazılar' forumunda DilzaR tarafından 18 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  İlginç Spiker Konuşmaları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ümİt aktan: Amokachİ mal varliĞini İÇİne soktu. (kocaelİ-beŞİktaŞ maÇinda amokachİ altin zİncİrİnİ formasinin İÇİne sokunca...)
  Ümİt aktan: Karli bİr gÜn
  sahadakİ karlarin tamami temİzlenememİŞ, buradan bakildiĞinda saha yoĞurtlu ispanak gİbİ gÖrÜnÜyor.


  Ümİt aktan: O topu gol yapmak İÇİn hİÇbİr Şey yapmaya gerek yok. Orada aĞaÇ olsa, gelİp top Çarpsa gol olur. Dedeler yariŞinda derece alamamiŞ bİr dede bİle tekerleklİ sandalyeyle o golÜ atardi. (kasim 2002 fenerbahÇe-bursaspor maÇini radyo d'den anlatan ve washİngton'un kaÇirdiĞi her gol sonrasi sİnİrlenen Ümİt aktan)


  Ümİt aktan: Evet sayin seyİrcİler, hakem ukraynali oyuncuyu maÇtan sonra evlat edİnecekmİŞ gİbİ davraniyor. (ukrayna - tÜrkİye maÇi)


  Ümİt aktan: Fc sİon'un adi bugÜnden sonra depre-sİon olacak sayin seyİrcİler. (fc sİon - galatasaray Şampİyonlar lİgİ Ön eleme maÇi sonu)


  Ümİt aktan: Evet golÜ atan futbolcu letchkov... Evet, notlarima bakiyorum letchkov almanya'nin hamburger takiminda top koŞturuyor... Evet, yanliŞ mi baktim notlarima dİye bİr daha bakiyorum... Evet, gerÇekten hamburger takiminda oynuyor... (abd 1994 almanya - bulgarİstan Çeyrek fİnal maÇi )


  Ümİt aktan: YanliŞ karar veren hakemİ seyİrcİler protesto eder: "bu dÜnyadakİ en yalniz İnsanlar hakemlerdİr sevgİlİ seyİrcİler, bu dÜnyanin her yerİnde bÖyledİr."


  Ümİt aktan: GÜrcİstan maÇi
  - kaŞiniyoruz, adeta kaybetmek İÇİn oynuyoruz.
  - para versek yapmazlar bunu, Çİzgİden kendİ ayaĞiyla Çikardi. (gÜrcİstan'in İlk yarida kaÇirdiĞi net pozİsyondan sonra)
  - bu hakemİn lİsansini carrrttt dİye yirtip atmak lazim. (tÜrkİye'nİn İptal edİlen golÜnden sonra)
  - allah kahretsİnden baŞka dİyecek sÖzÜm yok. (hakem İÇİn...)
  - sayin Şenes erzİk sİz ne İŞ yaparsiniz. (Şenes erzİk'İn de maÇi İzledİĞİnİ sÖyledİkten sonra)
  - gÜrcİstan maÇi kazanirsa hakemİ sirtina alip İspanya'ya kadar gÖtÜrmesİ gerekİyor.
  - ot seÇİyor, 'buranin Çİmlerİ daha İyİ' dedİ" (kalecİ atiŞini yapmak İstemeyen kalecİ İÇİn...)
  - haydİ kahvecİ, sÖyle kahveyİ bİtİr maÇi (nİhat frİkİk kulanirken...)
  - hakem bİtİrme dÜdÜĞÜnÜ Çaldi, hakem hem Çaldi, hem oynadi bu akŞam...


  Ümİt aktan: Yapma be nİelsen yapma! Sen hakemsen, ben de boĞaz kÖprÜsÜ'nÜ yapan mÜhendİsİm! (galatasaray - juventus maÇi)


  Ümİt aktan: Bİr fransiz bİr alman'dan, bİr tÜrk ve bİr İngİlİz takimlarinin maÇinda ÖzÜr dİlİyor. (manchester unİted-galatasaray maÇinda cantona stumpf'a yaptiĞi faulden sonra ÖzÜr dİlerken)


  İlker yasİn: Evet sayin seyİrcİler, elİn zencİsİ, elİn arabi hat-trİck yapiyor bİzİm hakan'imiz, bİzİm oktay'imiz uyuyor. (olİvİera'nİn hat-trİck yaptigi belÇİka-tÜrkİye maÇi esnasinda)


  İlker yasİn: MaÇin bİtmesİne 20 dakİka kalmasina 10 dakİka var. Artik karŞilaŞmanin son anlari... Heyecan dorukta... Bayraklariniz hazir mi? Arabalariniz kapida mi? (beŞİktaŞ maÇi)


  bÜlent karpat: Tugay, vurursa gol olur, vuruyoooor, aut...


  Orhan ayhan: Koseckİ , koseckİ, koseckİ, koseckİ topu sÜrÜyor, koseckİ bİr Çalim, koseckİ koseckİ bİr Çalim daha, koseckİ ceza alanina yÖnelİyor, koseckİ koseckİ rakİbİnİ yatirdi. Koseckİ gole gİdİyor, koseckİ koseckİ Şuuuut ve gooooooooooool!!! Hayvansin koseckİİİİ!!!


  Orhan ayhan: Evet sayin seyİrcİler maÇ baŞladi. Bu arada İsvİÇrelİ hakem ayni tarzan'a benzİyor... GenÇlİĞİmİzde tarzan'in fİlmlerİnde baŞrol oynayan artİstİn ayni genÇlİĞİ... Vallahİ Çok yakiŞikli...


  Orhan ayhan: Evet orda bİr faul var galİba sevgİlİ dİnleyenler... Şu anda tam olarak gÖremİyorum. Yanİ sevgİlİ dİnleyenler, bİze de bu statlarda anlatim İÇİn o kadar kÖtÜ yerler verİyorlar kİ, kiyida kÖŞede... Bİz de burada gÖrevİmİzİ yapiyoruz. Mesela Şu anda karŞimda oldukÇa heybetlİ bİr bayan var, yanİ sahayi tam olarak gÖrmem mÜmkÜn deĞİl... (beŞİktaŞ-antalyaspor maÇi)


  orhan ayhan: Tafferel degaji yapti ŞÖÖÖle uzunca bİr vuruŞ. Bu bana eskİ maÇlari hatirlatti, bÖyle topu havalara dİkmek bayaĞi Önemlİydİ... Tabİ o zamanlar bÖyle Çİm sahalar yoktu, sahalar Çamur deryasina dÖnerdİ... Bu arada saffet ve gol. (galatasaray - İstanbulspor maÇi)


  kemal dİnÇer: Fransizlarin bİr atasÖzÜ vardir: "sen ÇaliŞirsan allah da sana yardim eder" derler. Şİmdİ fenerbahÇe ÇaliŞiyor. Şans da onlara yardim edİyor.
  Turgay Şeren: İyİ de anelka sonradan mÜslÜman oldu. Bakalim allah ona da yardim edecek mİ?
  Kemal dİnÇer: Eder abİ, nİye etmesİn?
  Turgay Şeren: Bence de etmesİ lazim. Etmelİdİr. Eder de zaten...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İlginç Spiker Konuşmaları Forum Tarih
Farklı ve İlginç Atasözleri Atasözleri & Deyimler 28 Ocak 2014
Türklere Ait Destanlar Nelerdir ve En İlginç Olanı Hangisidir Masallar-Hikayeler-Destanlar 21 Kasım 2013
İlginç Gelin Arabası Yazıları Sözleri Fıkra & Komik Yazılar 22 Ekim 2013
İlginç Gelin Arabası Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 17 Şubat 2013
Öğretmenlerle ilgili ilginç sözler Güzel Sözler-Mesajlar 15 Kasım 2012

Bu Sayfayı Paylaş