İlginç bir dinleme hikayesi

'Magazin Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 17 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  İlginç bir dinleme hikayesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İbrahim Tatlıses, programında arabaya gizlice yerleştirilen bir telefonla dinleme yapıldığını anlattı. İbo 'Arkadaşımın başına geldi' dedi ancak ekran başındakileri şaşırtan açıklamaları bununla sınırlı kalmadı...

  Yaptığı açıklamada önce, trafikte hata yapanların kameralar tarafından tesbit edilerek ev adreslerine resim gönderildiği bilgisini veren İbo, çapkınlık yapan erkekleri uyardı ve "Ben arkaya oturtuyorum" diyerek olayı tiye aldı. Televizyongazetesi'nin haberine göre ekrandan 'çapkın' erkeklere "Araba adresleriniz şirketinize, dükkanınıza gelsin" diyen Tatlıses, daha sonra yaptığı açıklamayla şaşırttı.

  İbrahim Tatlıses, "Siz siz olun, eşinize kendi arabanızı emanet de olsa, üç günlüğüne, iki günlüğüne bir saatliğine bile olsa eşinize vermeyin" diyerek bunun nedenini bir süre önce yaşadığı olaya dayandırarak ilginç bir açıklama yaptı:

  Arabaya gizlenmiş telefon bulunmuş

  "Arabayı verdin. Nereye gittiğini bilmiyorsun. Ama o gider bir elektronikçiye, arabanızın içine bir telefon yerleştirirse ki bundan daha saygısızca bir şey yok. Hem kendisine hem karşı tarafa saygısızlık... Bir tane telefon var. İnternetten indiriyorsun, o telefona yüklüyorsun. Birine hediye ediyorsun, karşı taraf nereden bilecek... Sen o telefon numarasını arıyorsun ama çaldığını karşı taraf duymuyor. Olduğu gibi o ortamda ne varsa dinleniyor ve kaydediliyor. Hoş bir şey mi bu? Ben 3 tane insanın ekmeğiyle oynayacaktım, çıkışını verecektim. Durdum düşündüm... Tebrik ederim akıllıca bir davranış ama tehlikeli ve hoş olmayan bir davranış. Bir yere gönderdim arabayı aradılar ve tavandaki iç lambanın oradan bir telefon çıktı. Şeytanca bir düşünce, hoş değil. Sakın eşinize araba vermeyin. Bunu yapanlar erkekler değil kadınlar..."

  İbrahim Tatlıses'in açıklamalarını şaşkınlıkla dinleyen Gülben Ergen, "Sen bir haltlar karıştırdın ki bu kadar durdun üstünde. Bir şey çıkar" diye İbo'nun ağzını aradı.

  Ancak Tatlıses olayı kendi üzerinden atarak

  "Benim arkadaşıma yapılan bir olaydı bu çok ağrıma ve zoruma gitti" dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İlginç dinleme hikayesi Forum Tarih
Farklı ve İlginç Atasözleri Atasözleri & Deyimler 28 Ocak 2014
Türklere Ait Destanlar Nelerdir ve En İlginç Olanı Hangisidir Masallar-Hikayeler-Destanlar 21 Kasım 2013
İlginç Gelin Arabası Yazıları Sözleri Fıkra & Komik Yazılar 22 Ekim 2013
İlginç Gelin Arabası Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 17 Şubat 2013
Öğretmenlerle ilgili ilginç sözler Güzel Sözler-Mesajlar 15 Kasım 2012

Bu Sayfayı Paylaş