İlgilenenlerin Tool'dan tanıdığı Maynard James Keenan'ın ikinci grubudur.

'Sanatçı Tanıtımları' forumunda UquR tarafından 15 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  İlgilenenlerin Tool'dan tanıdığı Maynard James Keenan'ın ikinci grubudur. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İlgilenenlerin Tool'dan tanıdığı Maynard James Keenan'ın ikinci grubudur.  Bu grubun Adı A Perfect Circle'dır.


  [​IMG]

  İlgilenenlerin Tool'dan tanıdığı Maynard James Keenan'ın ikinci grubudur.

  Grupta ilk bir araya gelenler, eski basçıları Paz Lenchantin ve gitarist Billy Howerdel. Daha sonra basçıları Paz gitmiş ve . yerine Jeordie White gelmiş.. Gitara smashing pumpkins'ten James Iha eklenmiş..

  Tool daha eski bir grup olmasına rağmen A Perfect Circle daha popülerdir.. Maynard tarzları farklı olan iki grubu aynı anda götürürken, A Perfect Circle'ın 3. albümü çıktıktan sonra başka albüm çıkarmayacaklarını, sadece kayıt yaptıklarında onu bi single şeklinde yayınlayacaklarını sitelerinde duyurmuştur..

  İlk albümleri Mer De Noms gayet tutuldu.. Bu albümdeki bi parçaya da David Fincher klip çekmişti yanılmıyorsam.. Three libras çok ses getiren parçalardan oldu..

  İkinci albümleri Thirteenth Step 2003 te çıktı.. Başarı bu sefer the noose isimli şarkılarıyla devam etti.. Üçüncü albümleri emotive ismini taşıyordu ve bunda da passive le başarı sürdü.. Ama grup güzel şarkılarından çok mükemmel cover larıyla tanınıyor. İmagine bunlardan birisi..

  Grubun artık albüm yapmama kararında basçıları Jeordie White'ın, yine ilgilenenlerin bileceği Nine Inch Nails grubuyla çalışmaya imza atmış olmasının etkisi olduğu söyleniyor.

  Grup elemanları:
  Maynard James Keenan-Vokal
  Billy Howerdel-Gitar
  Josh Freese-Davul
  Jeordie White-Bas gitar
  James Iha-Gitar


   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler eline sağlık
   

Bu Sayfayı Paylaş