İl Milli Eğitim toplantısı Nusaybin'de yapıldı

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 1 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  İl Milli Eğitim toplantısı Nusaybin'de yapıldı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mardin il milli eğitim müdürlüğü 2008 – 2009 eğitim öğretim sezonu yılsonu değerlendirme ve 2009 – 2010 Eğitim öğretim sezonunda yapılacakları karara bağlayan
  toplantısını Nusaybin’de yaptı.

  Nusaybin Aydınlar Konaklama tesislerinde yapılan değerlendirme toplantısına il Milli Eğitim şube müdürü Mehmet Rıza Ayaz, Nusaybin Milli Eğitim müdürü İzzettin Aydın ve bağlı İlçelerin Milli eğitim müdürleri, Halk eğitim müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı.

  2008 – 2009 eğitim öğretim sezonunda yapılan çalışmaları paylaşan Milli eğitim ve Halk eğitim müdürleri, geçtiğimiz yıllara göre bu sezonu iyi geçirdiklerini dile getirdiler.

  2009 – 2010 Eğitim - Öğretim sezonunu için çalışmalara erken başladıklarını bildiren Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Rıza Ayaz, Halk Eğitim müdürlüklerine önemli görevler vereceklerini kaydetti.

  Tüm dünyayı kasıp kavuran ekonomik krizin ülkemizdeki etkilerini azaltacak ve bölgemizi yakından ilgilendiren önemli projeler açıklayan Milli Eğitim şube müdürü Ayaz; “Halk müdürlüklerimiz, önümüzdeki iş sezonunda yörenin kalkınmasında özellik arz eden, gelir getirici ve istihdama yönelik kursların açılmasını planlıyoruz. Ayrıca bölgemizde eğitim seviyesini yükseltmek için Ana-kız okuldayız kampanyası dahilinde çalışmaların daha da artmasını sağlayacağız” dedi.

  Gündem maddeleri üzerinde Mardin’e bağlı 9 ilçenin Milli Eğitim Müdürleri arasında yapılacaklar görüşüldükten sonra toplantı sona erdi.

  Toplantı sonunda Nusaybinim.com muhabirine açıklama yapan Nusaybin Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, 2009 – 2010 eğitim – öğretim sezonunda Nusaybin’de eğitim seviyesini yükseltmek için camia olarak büyük gayret içerisinde olacaklarını söyledi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com


  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Milli Eğitim toplantısı Forum Tarih
Milli eğitim bakanlığı görevleri kısaca Sorular ve Cevaplar 14 Nisan 2014
Atatürk niçin eğitimin dil,yöntem ve araçlarının milli olmasını istemiş olabilir? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014
Milli Eğitim Bakanlığı Vakfı Kuruluş Günüyle İlgili Yazı Örneği Eğitim Bilgileri 11 Ağustos 2013
Milli Eğitim Vakfı Öğretmen Serkan Akyaz İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 7 Ağustos 2012
Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu Bilgileri Genç Bingöl Bingöl Tanıtımı 18 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş