İkiz beklerken dördüzleri oldu

'Yurt İçi Haberler' forumunda NeslisH tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  İkiz beklerken dördüzleri oldu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde ikiz bekleyen 4 çocuklu bir ailenin, dördüzü oldu. İşsiz olduğunu belirten baba Halil Uçgan, buruk bir sevinç yaşadıklarını söyledi.
  Ceylanpınar'da 4 çocuk babası Halil Uçgan (37) hamile olan eşi Fahriye Uçgan'ı (33) sancıları artınca Ceylanpınar Devlet Hastanesi'ne götürdü. Fahriye Uçgan burada sezaryenle 3'ü erkek, dördüz çocuk dünyaya getirdi.

  İnşaat işçisi olduğunu ve iş buldukça çalıştığını anlatan Uçgan, eşinin hamileliğinin ilk döneminde gittikleri doktorun ikizlerinin olacağını söylediğini belirterek, “Dünyaya gelen dördüzleri görünce, buruk bir sevinç yaşadık” dedi.
  Dördüzlere henüz isim vermediklerini ifade eden Uçgan, çocukların bakımında zorlanacaklarını, bu nedenle yardımseverler ve yetkililerden yardım beklediklerini dile getirdi.

  Baba Halil Uçgan, 4 çocuklarının bulunduğunu, dördüzlerle 8 çocuğunun olduğunu, 2 çocuğunun da önceden hayatını kaybettiğini söyledi. Ceylanpınar Devlet Hastanesi yetkilileri de 8 aylık olan, 1 kilo 750 gram ila 2 kilogram arasında dünyaya gelen dördüzler ve annenin sağlık durumunun iyi olduğunu kaydettiler.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İkiz beklerken dördüzleri Forum Tarih
İkizler Burcu 2014 Ocak Ayı Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 25 Aralık 2013
2013 Ocak İkizler Burcu Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 22 Aralık 2012
2013 İkizler Burcu Aşk Nuray Sayarı Burçlar Alemi - Astroloji 5 Kasım 2012
İkizler Burcu Çocuğunun Özellikleri Burçlar Alemi - Astroloji 22 Temmuz 2012
2012 Haziran İkizler Burcu Burçlar Alemi - Astroloji 12 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş