İkinci el aşkıyla evleniyor

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 2 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  İkinci el aşkıyla evleniyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mert Tokatlıoğlu’ndan olaylı şekilde boşanan Pınar Aylin, Haziran ayında ilk kez görüntülendiği sevgilisi Süleyman Bey ile evlilik kararı aldıklarını açıkladı.
  [​IMG]

  [SIZE=+0][/SIZE]
  Özlem Yıldız ve Alişan'ın sunuculuğunu yaptıkları "Her Şey Dahil" programına katılan Pınar Aylin, programda evlilik teklifi aldığını açıkladı. Aylin, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi işadamı Süleyman Bey ile önce nişanlanacağını sonra da evleneceğini söyledi.
  Pınar Aylin, açıklamasını şu şekilde yaptı;
  "Bu konuyu aramızda çok uzun zamandır konuşuyorduk. Kızım Maya'nın da haberi var. Süleyman'ın kızı da biliyor. Hep bir arada olduğumuz zaman konuştuğumuz bir konu. Son zamanlarda ben de bu konuda eskisi gibi tavır göstermiyorum. Ilımlı olabilir diye konuşuyorduk. Şimdi artık bu sefer çok net birşeyler konuşuldu. Bir gün başbaşaydık. Teklif, tatildeyken geldi. Aklımızda iki tarih var. Birincisi nişan tarihi, ikincisi ise düğün. Nişanlılık dönemi yaşayacağız. Nişan, benim doğum günüm olan 12 Mayıs'da gerçekleşecek. Yani gidişat o gidişat. "
  Bu açıklamalardan sonra Pınar Aylin'e düğünün ne zaman yapılacağı da soruldu. Çok zor anlar yaşayan şarkıcı, sevgilisi Süleyman Bey'in doğum gününde de evleneceklerini açıkladı.


  Hürriyet
   

Bu Sayfayı Paylaş