İki Kişilik Etekler

'Bayan Giyimi & Bayan Modası' forumunda KaRDeLeN tarafından 4 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  İki Kişilik Etekler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İki Kişilik Etekler

  Kalite bir bütündür…

  Livaa bu sezon da yeni koleksiyonuyla romantizmi ön planda tutarak[​IMG] anne adaylarının kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyor.

  [​IMG] [​IMG][​IMG]
  Kumaş kalitesini ön planda tutan aksesuar ile bütünleştiren estetik ve her zevke uygun olan moda çizgisini takip eden her anne adayının aradığını bulabileceği bir üretim konseptine sahip olan markanın ürünlerine Türkiye’nin her ilindeki birçok mağazadan ulaşılabiliyor.

  Her sezon yenilenen ürün çeşitleriyle ve ‘Kalite bir bütündür’ sloganı ile anne adaylarının bu 9 aylık serüvenine eşlik etmeyi amaçlayan marka şıklık ve rahatlık vaat ediyor…

  [​IMG] [​IMG][​IMG]
  Bebeklerin ve annelerinin sağlığı için tamamen doğal kumaşlarla yaratılmaya özen gösterilen ürünlerle en az diğer zamanlarda olduğu kadar şık olabileceksiniz…


  Fark yaratın!

  Hamile modasının önde gelen isimlerinden
  Gebe konu eteklere gelince de çizgisinden vazgeçmiyor ve anne adaylarının gözdesi olmaya devam ediyor…


  [​IMG]

  Zarif ve modern çizgilerin hakim olduğu koleksiyonda hem işyerinizde hem de tatil günlerinizde giyebileceğiniz modeller mevcut. Son derece şık fikirlerle üretilen modeller sayesinde ofiste farklılık yaratacaksınız.

  [​IMG]
  En modern anne adaylarına

  Modern anne adaylarının vazgeçemediği markalardan olan
  Mom-to-be kışlık etek koleksiyonunda da son derece iddialı…

  Hamile kıyafeti için alışveriş yapmayı zorunluluk olmaktan çıkarıp zevk haline getiren markanın ülkedeki nüfus artışına olan katkısını düşünmemek elde değil!

  [​IMG]
  [​IMG][​IMG] [​IMG]
  Şehirli genç annelerin moda zevkini yansıtan marka kalitesinden de ödün vermeyerek koleksiyonun cazibesini artırıyor.

  Ekose önden düğmeli iş eteğinden mini jean eteklere kadar pek çok farklı modeli bulabileceğiniz mağazalardan eliniz boş çıkmanız mümkün olmayacak!
   

Bu Sayfayı Paylaş