İbrahim Şener Anaokulu Merkez Isparta

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  İbrahim Şener Anaokulu Merkez Isparta konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İbrahim Şener Anaokulu Hakkında - İbrahim Şener Anaokulu Tanıtım - İbrahim Şener Anaokulu Resimleri - İbrahim Şener Anaokulu İletişim


  [​IMG]
  Ibrahim Şener Anaokulu Isparta Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ibrahim Şener Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ibrahim Şener Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ibrahim Şener Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ISPARTA / MERKEZ
  Adı: IBRAHİM ŞENER ANAOKULU
  Adresi: MUSTAFA ŞENER İÖO YANI ANADOLU MAHALLESİ
  Telefon Numarası: 2462323083

  Okulun arsası Mustafa Şener İ.Ö.O bahçesi iken Meb.Okul Öncesi Genel Müdürlüğü bütçesinden ayrılan ödenekle ve Ispartanın eğitim sevdalısı ,çocukları çok seven saygıdeğer işadamı İbrahim Şener beyin maddi katkılarıyla 2006 yılında başlamış olan inşaat,2006 eylül ayında bitirilerek eğitim öğretime hazır hale getirilmiştir.Okul binası tek katlı ,beş derslikli,iki idareci odası,kazan dairesi,büyük kış bahçesi,yemekhane,mutfaktan oluşmaktadır. Okul 2006-2007 eğitim öğretim yılında 115 öğrenci ile eğitime başlamıştır. Sınıflar 25 er öğrenciden oluşturulmuştur.Okulda 2007-2008 eğitim öğretim yılında 3 tam gün,2 yarım gün grubu olmak üzere toplam 135 öğrenciye eğitim vermiştir.


  Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş