İşte yap-boz telefon

'Bilim & Teknoloji' forumunda NeslisH tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  İşte yap-boz telefon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Toplam dört yuvayla genişletilebilen ilginç mobil iletişim cihazı Bug Labs, bir dizi yeni eklentiyle bünyesini çağa uygun hale getiriyor. Bug Labs, ana gövdesi üzerinde birkaç kısayol, bağlantılar ve ince küçük bir LCD ekran bulunuyor. Örneğin cihazın fotoğraf yeteneğine kavuşması için kamera modülünü satın alıp cihaza takıyorsunuz. Bu şekilde genişletilip geliştirilebilen Linux tabanlı açık cihaz, yeni eklentilerini karşılamaya hazırlanıyor.

  5 yeni BUGmodule, çağın gereksinimleri düşünülerek geliştirilmiş.

  BUGprojector, Texas Instruments firmasının DLP Pico teknolojisini kullanan bir mini pico projektör. 480 x 320 piksel görüntü oluşturan projektör 9 lümen parlaklığa sahip.

  BUGsound, üzerinde 20 mm'lik bir hoparlör bulunan ses eklentisi. Üzerinde mikrofon, kulaklık ve ses giriş çıkışı için dört adet 3.5 mm bağlantı bulunuyor. Bu eklentiyle BUG cihazını müzik dinlemek, ses kaydetmek ve hatta ses işlemek için kullanabiliyorsunuz.

  BUG3g, cihazın üçüncü nesil şebekelere bağlanabilmesini sağlayan SIM yuvalı 3G eklentisi. Şebeke üzerinden sesli ve metinsel iletişim yollarının tamamı kullanılabiliyor.

  BUGwifi, kablosuz iletişim için WLAN 802.11b/g ve Bluetooth 2.0 + EDR antenleri sunan eklenti, ağ, internet erişimi ile kablosuz kulaklık, klavye gibi aksesuarlar için tasarlanmış.

  BUGbee, düşük seviye 802.15.4 radyo. Bu eklenti ile kullanıcılar ev otomasyonları, algılayıcı - ağ iletişimi ve daha fazlası için kısa mesafeli kişisel ağ kurabiliyorlar.
  Mynet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İşte telefon Forum Tarih
Telefonun geçmişten günümüze kadar gelişimi Bilim & Teknoloji 22 Şubat 2014
Önemli Telefon Numaraları Listesi Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 31 Temmuz 2012
Türkiyede İlk Telefon Sistemi Seviyeli-Ciddi Konular 22 Kasım 2011
Uluslararası telefon kodları listesi, Uluslararası telefon kodları Nelerdir? Ülkeler Coğrafyası 7 Ağustos 2011
Acil Durum Telefonlarının Listesi Seviyeli-Ciddi Konular 4 Ağustos 2011

Bu Sayfayı Paylaş