İşte karşınızda yeni bir tür:Manyak Dükkan Dizisi

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İşte karşınızda yeni bir tür:Manyak Dükkan Dizisi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Manyak Dükkan-Show Tv.de

  [​IMG]

  İşte karşınızda yeni bir tür: Belgesel kamerasının aktüel görüntüsü tadında, izleyicide gerçek insanların hayatını gözlemliyor duygusu veren, doğal, samimi ve yalın bir komedi-drama.

  İzlediğinizde hiç böylesini görmedim dedirtecek kadar sıradışı, "yaa bu adam/kadın bizim 'şey'e benziyor..." dedirtecek kadar da doğal, samimi ve sıradan.

  Almanya'da yaşayan Türk'lerin tüm klişelerden kurtulmuş gerçek halleri, usta kalemlerin elinde bir "Manyak Dükkan"da yepyeni bir dünyaya dönüşüyor!

  Manyak Dükkan'ın sahibi her derde deva ama kendi keline merhemi olmayan İZZET ABİ,Kıskançlığı ile adamı zıvanadan çıkartan ama bir o kadar da sevimli ve sevgi dolu karısı GÜLFEM YENGE,Acemi ve havai kuaför kızı ELA,Sözde öğrenci, hayali furbolcu haylaz oğlan ÖNDER ve tabii her zaman karnı aç olan kankası HAKAN, Dükkan'da part-time çalışan üniversite öğrencisi yakışıklı çırağı ERDAL,Erkek düşmanı aşırı feminist baldızı SEVDA,Kendi yalanlarına kendisi inanan saf ve iyi yürekli hayali metro "security"si işsiz RIFAT,Beş yıldır müzmin işsiz kendi halinde bir zavallı VELİ ABİ,Yolunu bulup voleyi vurmaya yeminli "sevimli" baş belası yeğen SERDAR,Kayıp kuşak, baba baskısından yırtmaya çalışan melankolik kara sevdalı emekçi VAHİT, Tüm çeveresini "aydınlatmak" isterken kaosa sürükleyen aşırı entellektüel filozof İBO,Ekmek parası için dükkan'da temizlik yapan ve akıl vereyim derken ortalığı karıştıran PINAR... Ve daha kimler, kimler...

  Bunlar bir dükkanın içinde biraraya gelince ne mi olur? Anlatılmaz, izlenir! Haydi lütfen içeri buyrun. Bu dükkandan çıkmak istemeyeceksiniz!

  Oyuncu Kadrosu

  Pınar Erincin
  Vedat Erincin
  Şengül Oğul
  Soner Arslan
  Uğur Polat
  Veli Akkuş
  Cem Sultan Ungan
  Ekin Can Erol
  Hülya Duyar
  İlker Şenkaya
  Murat Seven
  Ozan Aksu
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş