İşte en güvenli USB flash disk

'Bilim & Teknoloji' forumunda Dine tarafından 12 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  İşte en güvenli USB flash disk konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Verbatim, yeni seri güvenli taşınabilir USB sürücüsünü piyasaya sürdü. Ürün, ekonomik fiyatı ile gizli verilerini güvenle taşımak isteyenlere güçlü bir alternative sunuyor.
  Güvenli Sürücü, yetkisiz kişiyerin bilgilere erişimini engellemek için premium 256-bit AES donanım şifreleme, şifre karma algoritması, zorunlu şifre giriş yönergesi ve 20 başarısız giriş denemesinden sonra tüm verileri otomatik olarak silen dört çeşit güvenlik fonksiyonu içermekte.
  Executive Güvenli Sürücü, 4 - 8 ve 16 GB kapasitelerinde perakende satış mağazalarında satışa sunuluyor.
  USB sürücünün içindeki önemli kişisel veya finansal verilerin kaybolma ya da çalınma sonucu yanlış ellere geçmesi çok kötü sonuçlar doğurabilir. Verbatim'in yeni Executive Güvenli USB sürücü, premium 256-bit AES donanım şifreleme ve güvenli control donanımı sayesinde yasal olmayan kullanıma karşı koruma sağlıyor.
  Entegre edilen şifre koruması ile birlikte kolaylıkla devreye giren emniyetli bellek USB sürücü, üstün veri güvenliği sunuyor. 20 kez başarısız şifre girişiminden sonra sürücüdeki kayıtlı tüm verileri otomatik olarak siliyor ve yetkisiz kişilerin verilere erişim yolunu engelleme garantisi sağlıyor.
  USB arabirimi de fiziksel sürgülü mekanizma ile ayrı bir kapak ihtiyacını engellemiş oluyor. Sürücünün çalıştığını ve bilgi transferi yaptığını anlamamıza yarayan dahili bir LED ışık mevcuttur. Okuma hızı 11 MB/sn'den yüksek, yazma hızı ise 8 MB/sn.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İşte güvenli flash Forum Tarih
15.03.2011 Tarihinde Mecliste Görüşülen Özel Güvenlik Görevlisi Yasa Tasarısı Haber Arşivi & Gündem 17 Mart 2011
Arıların Uçuş Güvenlik Sistemleri Diğer Hayvanlar 2 Nisan 2010
F8 Kullanmadan İşletim Sistemini Güvenli Modda Açmak Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 31 Ağustos 2009
Dr. Crypt Bilgi Güvenliği Sistemi 1.0.2 İndir C-D 28 Nisan 2009
Dr. Crypt Bilgi Güvenliği Sistemi 1.0.1 İndir Güvenlik Programları 24 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş