İşte efsane, işte destek

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 13 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  İşte efsane, işte destek konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  13 Kasım 2009

  [SIZE=+0][/SIZE]İşte efsane, işte destek


  FANATİK'in Mehmet Ali Yılmaz röportajı ses getirmeye devam ediyor... “Gelmem için yoğun baskı lazım” diyen onursal başkanın sözlerinin büyük bölümü destek topladı, “Aday ol” baskısı artıyor.
  [​IMG]
  Beşiktaş maçının ardından başlayan kongre hareketliliği paralelinde dikkatlerin çevrildiği Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın FANATİK’e yaptığı açıklamalar büyük ses getirdi... Uzun bir aradan sonra suskunluğunu bozup ilk kez pozitif sinyaller yollayan Yılmaz’ın, “Gelmem için yoğun baskı lazım” sözleri de hayat buldu. FANATİK’in internet sitesindeki, “Mehmet Ali Yılmaz aday olmalı mı?” sorusuna aynı zamanda bir rekor da olan tam 17 bin oy (tekil) kullanıldı. Bu oyların yüzde 78’i (13 bin 190 kişi) ‘evet’ yanıtını verirken, diğer dilim Yılmaz’a sıcak bakmadı. Trabzon’a son şampiyonluğu yaşatan Yılmaz’ın, tesisler, borç ve çözüm yolları, kadro ve Trabzonlu oyuncu hassasiyeti ile ilgili ifadeleri de camiadan takdir topladı.

  efsanegelsin@fanatik.com.tr
  Mehmet Ali Yılmaz’a sesini duyurmak isteyen Bordo-Mavili taraftarın artık özel bir platformu var... Onursal Başkan’a ne mesajınız varsa, ‘efsanegelsin@fanatik.com.tr’ adresine gönderin, sizler için Yılmaz’a iletelim, tepkilerini paylaşalım. Bugünden itibaren kullanıma açık olan mail adresi önümüzdeki hafta ortasına kadar bu paylaşımlara açık olacak, ardından Mehmet Ali Yılmaz’ın yanıtları da FANATİK’te yayınlanacak.
  Heyecan lazımmış!
  Önce ismi geldi kulağımıza, yazdık... Sonra yazdıklarımıza tepki geldi, yansıttık. E bir de gidip sormak lazımdı, “Ne diyorsunuz?” diye, onu da yaptık. Kızgındı bu günlere getiren herkese, kırgındı şehre. Ama belli ki hep kafa yoruyor, Trabzon düşünüyordu. Ne sorduysak çözümüyle beraber anlattı, aydınlattı. Sadece ‘Ben bilirim’ değildi yaptığı, yol gösteriyor, uyarıyor, deneyim aktarıyordu. Özellikle yaptığı, “Her şey düzelir ama umut aşılanmalı, planlar anlatılmalı. O zaman ne bana ne başkasına gerek olur” vurgusu ise çok önemliydi. Kimseyi yıkma, üzerine oynama değil, taşıdığı apolet sebebiyle bir erken uyarıydı yaptığı. Başkanın sözleri şampiyonluğu yaşamış, hüznü de sevinci de tatmış, spor camiasını hala heyecanlandıran bir kişilik olarak dikkate alınmalı, en azından biraz kafa yorulmalı. Elbette mevcutlar da sıkıntı yaşamak için gelmedi ama ortada bir sıkıntı varsa çözümü için böyle seslere kulak verilmeli. Yani her sese, ‘gürültü’ denilmemeli. Ki hala genel tablo köstek değil, destek oluyorken... Ve şu 3-4 gün bize gösterdi ki heyecan lazım bu camiaya...

  Serhat DEMİRTAŞ  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İşte efsane işte Forum Tarih
Geçmişten günümüze CADİLLAC efsanesi Modifiyeli Arabalar&Parçalar 25 Nisan 2009
7. sınıf sosyal çalışma kitabı sayfa 16 geçmişten günümüze kitle iletişim araçları cevapları nedir? Seviyeli-Ciddi Konular Çarşamba 21:25
Hinduizm kast sistemi kısaca Diğer Dinler İnançlar 18 Şubat 2017
Yürümemizi koşmamızı oynamamızı sağlayan sisteme ne denir kısaca Eğitim Bilgileri 12 Şubat 2017
Geçmişten günümüze hava ulaşımındaki gelişmeler kısaca Hava ve Deniz Taşıtları 10 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş