İşte bu haber süper!

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 17 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  İşte bu haber süper! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ekibimizde Arda'nın rahatsızlığının yanısıra Mehmet Topal ve Lincoln'ün sakatlanmaları panik havası doğurmuştu. Son haftalarda sakatlıklardan çok sıkıntı çeken sarı kırmızılı kulüpte Mehmet Topal'ın daha önce sakatlandığı ayak bileğinden yeniden sakatlanması ise şüpheleri artırmıştı. İki oyuncunun çekilen MR testlerinde sakatlıklarının korkutucu olmadığı ve Ankaraspor maçında oynayabilecekleri öğrenildi. Kulübümüzden açıklamada her iki oyuncunun sağlık durumu ile ilgili olarak şu bilgi verildi:
  "İstanbul B.B. ile oynanan karşılaşmada ayağına aldığı darbe ve aynı anda oluşan burkulma sonucu ayak bileğinde yaygın ödem oluşan Cassio Lincoln'ün, bu sabah yapılan tetkikler sonucunda ayağında kırık olmadığı ancak yumuşak doku yaralanması bulunduğu tespit edildi. Tedavisine başlanan oyuncu bugün antrenmana katılmadı. Yine aynı karşılaşmada ayağı burkulan Mehmet Topal'ın tedavisine karşılaşma sonrasında başlandı. Oyuncu antrenmana katılmadı."
  G.Saray salı gününü izinli geçirirken Lincoln ve Mehmet Topal'ın tedavileri sürdürülecek. İki oyuncunun son durumlarının sanılanın aksine tehlikeli olmadığı ve Ankaraspor maçı kadrosunda olmalarının yüksek olasılık olduğu belirlendi.
  Bu arada uzun süredir sahalardan uzak olan Barış Özbek bu sabah yapılan antrenmanda takım arkadaşları ile birlikte yeralması sarı kırmızılı kulüp için ayrı bir sevindirici haber daha oldu. Barış gibi aynı şekilde Emre Güngör'de takım arkadaşları ile birlikte çalışmaya katılırken, tekrnik direktör Skibbe'nin sakat oyuncuların katılımı ile birlikte forma savaşını artırmak için daha rahat hareket edeceği belirtildi
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş