İşte %100 Türk malı bilgisayar..

'Bilim & Teknoloji' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 7 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  İşte %100 Türk malı bilgisayar.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Bilgi ve
  iletişim teknolojileri fuarı Cebit'e Türk damgası vuruluyor...

  Avrasya’nın en büyük bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı Cebit Bilişim Eurasia, 7 Ekim’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

  Beylikdüzü Tüyap’ta 12 Ekim’e kadar devam edecek fuarda en son teknolojileri kullanan firmalar gövde gösterisi yapacak. Bu yıl Cebit Bilişim Eurasia’yı verimli bir şekilde ziyaret etmek isteyenlere büyük bir kolaylık sağlanıyor. Cep telefonu ya da internet üzerinden erişilebilen “Akıllı Randevu” uygulamasıyla, ilgi alanına göre girilen konularla, katılımcılar ile önceden randevulaşmak mümkün olacak.
  İş dünyasına yönelik yeni çözümlerin yanı sıra hem iş hem özel yaşamı etkileyecek geleceğin teknoloji eğilimlerinin sergileneceği Cebit Eurasia’da önemli uluslararası konferanslar, etkinlikler ve iş birliği programları da yer alıyor. Fuar ziyaret programında öne çıkan etkinlikler şöyle sıralanabilir: Avrupa’ya açılmak isteyen bilişimcilere fırsat, 7. Türk Cumhuriyetleri İş Birliği Platformu, Avrasya ve Avrupa arasındaki iş trafiğinde yeni bir köprü, ilk ‘yüzde 100 Türk malı’ bilgisayar.
  ÜRETİM İÇİN TEŞVİK
  Bu platformlardan en dikkat çekeni kuşkusuz ilk ‘yüzde 100 Türk malı’ bilgisayar olacak. Türkiye’nin bilişim sektöründe üretici konumunda olmasına teşvik etmek üzere Bilişim Sektörü Derneği (TÜBİDER) tarafından düzenlenecek CPU Turkey 2008 yarışmasının finali Cebit’te gerçekleştirilecek. Bilgisayar işlemcisi tasarlayan finalistlere ödüllerinin dağıtılmasının ardından ilk kez Türk tasarımı işlemciyle çalışan bir bilgisayar sergilenecek. Ve işlemci tasarımı ile ödül alan genç ve nitelikli iş gücünün iş dünyasıyla buluşturulması sağlanacak.
  FUARI 150 BİN KİŞİ GEZECEK
  Cebit Bilişim Eurasia 2008’i, dünyanın dört bir yanındaki 70 kadar ülke ve bölgeden 150 bini aşkın ziyaretçinin gezmesi bekleniyor. Yaklaşık 1000 katılımcı firmasının hedefledikleri kitleye daha kolay ulaşma fırsatının yanı sıra verimli iş bağlantıları da yapabilecek.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İşte %100 Türk Forum Tarih
System Mechanic® 7.1.10.7 Professional | SISTEMINIZI %100 FORMDA TUTUN | SON SÜRÜM Diğer Programlar 12 Eylül 2008
Space'ye TV Koymak İsteyen Baksın %100 ÇalıŞyor Msn Space Bölümü 25 Ağustos 2008
7. sınıf sosyal çalışma kitabı sayfa 16 geçmişten günümüze kitle iletişim araçları cevapları nedir? Seviyeli-Ciddi Konular Çarşamba 21:25
Hinduizm kast sistemi kısaca Diğer Dinler İnançlar 18 Şubat 2017
Yürümemizi koşmamızı oynamamızı sağlayan sisteme ne denir kısaca Eğitim Bilgileri 12 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş