İşitme Engellilere özel “ArayanaDinlet” anonsu

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  İşitme Engellilere özel “ArayanaDinlet” anonsu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İşitme Engellilere özel “ArayanaDinlet” anonsu

  [​IMG]


  Vodafone’dan işitme engellilere özel “ArayanaDinlet” anonsu.

  Vodafone’un “ArayanaDinlet” servisi kapsamında işitme engellilere özel hazırladığı ücretsiz anonsla, aranan kişinin işitme engelli olduğu ve kendisiyle SMS veya MMS yoluyla iletişim kurulabileceği mesajı veriliyor.
  Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamada, işitme engellilere özel ArayanaDinlet içeriğinin, İşitme Engelliler Federasyonu (İEF) ile ortaklaşa geliştirilen bir hizmet olduğu ifade edilerek, “Vodafone Türkiye olarak işitme engelli vatandaşlarımıza bu hizmeti sunan ilk ve tek operatör olmanın gururunu yaşıyoruz. Kullanıcılar anonsu ücretsiz olarak cep telefonunda kullanabiliyorlar” denildi.
  Servisten yararlanan aboneleri arayan kişiler çağrı başlattıklarında, “Değerli abonemiz, aradığınız kişi işitme engellidir. Kendisine ulaşmak için SMS ya da MMS atabilirsiniz” anonsu duyuyorlar. Anons, www.arayanadinlet.com adresinden de dinlenebiliyor.
  Başlatılan hizmet konusunda konuşan İEF Başkanı Prof. Dr. Çağlar Batman, “İşitme engelli kardeşlerimizin yaşamını kolaylaştıracak bu çözümü geliştirip bu konuda öncülük eden Vodafone’a teşekkür borçluyuz. İşitme engelliler, SMS gibi hizmetlerden rahatlıkla yararlanıyorlar, ancak arama aldıklarında arayanlar işitme engelli olduğunu bilemeyebiliyorlar. Vodafone’un bu hizmetiyle bu engel ortadan kalkmış oldu” dedi.
  Hizmetten yararlanmak isteyen işitme engelli abonelerin, ArayanaDinlet servisine üye olmaları ve “ISITME” yazarak 7060’a ücretsiz SMS göndermeleri yeterli. ArayanaDinlet servisi ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise 1,50 TL veya 12 kontörden ücretlendiriliyor. ArayanaDinlet’e üye olan işitme engelli aboneler bu anonsu hiçbir ek bir ücret ödemeden kullanabiliyorlar.

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İşitme Engellilere özel Forum Tarih
Allah'ın her şeyi bilmesi işitmesi ve görmesi insan ilişkilerini nasıl etkilemektedir? Dini Sorular ve Cevaplar 30 Kasım 2016
Sesin İşitmedeki Rolü Nedir Konu Dışı Başlıklar 2 Şubat 2014
İşitme Sistemimizdeki Yankılanmama Mucizesi Seviyeli-Ciddi Konular 30 Ekim 2012
İşitme Olayı ve Ses Düzeyi İlişkisi Nedir? Konu Dışı Başlıklar 21 Ekim 2012
İşitme Nasıl Gerçekleşir? Resimli Konu Dışı Başlıklar 19 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş