''öl istiyorum !...öl öl...''

'Resimli Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 28 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. maviboncuk

  maviboncuk Üye

  ''öl istiyorum !...öl öl...'' konusu
  Sponsorlu Bağlantılar  [​IMG]

  Dişlerimi sıkarak gidiyorum.. Düşlerim etimi parçalayacak gibi.. Gidiyorum, gitmeleri harcayarak ayaklarımın altında.. Yollara desen oluyor kanamalarım.. İçimi parçalayarak ve köpük köpük çoğaltarak kalbimden akan gözyaşlarını.. Kolay değil, zorla gidiyorum, sırf sen istedin diye, dişlerimi sıkarak gidiyorum.. Kendime öfke dolu..

  Ve şimdi öl istiyorum


  Ve öl istiyorum


  Ve ölmeni istiyorum..


  Artık durma, öl istiyorum..


  Senden kurtulamıyorum..


  Her an aldığın nefes beni deli ediyor, paronayak oluyorum, çıldırasım geliyor, kendimi tutamıyorum, öfkeleniyorum, ağlamaktan önümü göremiyorum, lütfen öl istiyorum, lütfen öl, kahrolası öl dedim sana, öl, öl, öl..


  Bu dünya da varlığın, yokluğuna gebe oldukça, senden kurtulmam imkânsız!


  Düş yakamdan istiyorum, attığım her adımda önüme çıkma, dinlediğim her şarkıda kulağıma esme, baktığım her aynada benden önce sen karşılama beni, git başımdan, git hayatımdan, git rüyalarımdan ve hayallerimden, artık git, lütfen git, istiyorum, beni bana geri ver ve sonsuza dek git..


  Eskisi gibi olmak istiyorum, yüzüme tebessüm takmak, kendime güvenmek, gülüşümle neşelenmek.. Gezmek, dolaşmak, kuş gibi özgür olmak istiyorum, dünyanın dibine kadar inip, orada ne varmış diye bakmak ve daha derinlerde bir yerde cehennemi keşfetmek istiyorum..


  Taş oluyorsun yollarıma, mil çekiyorsun bakışlarıma, set örüyorsun sözlerime, engel oluyorsun tavırlarıma.. Senin bütün bünyemi etkisi altına alan, içime yerleşmiş ve kalkmaya hiç niyeti olmayan bu yoğun sevgin, beni benden daha fazla, öyle çok sahiplenmiş ki, her şey sana göre yaşanıyor bu vücutta..


  Yok ol istiyorum; rüzgarın savurduğu birkaç kum tanesinden biride sen ol, sonra ister deniz ol, istersen çöl.. Ne olursan ol istiyorum, ama en çok yok ol istiyorum..


  Hiç doğmamış ol; yaşam nedir, ölüm nedir, salık ver gitsin ruhunu boşluğa, hayat denen bu zırvalıkta varlığın olmasa da eksik hissetmez bu dünya..


  Buhar ol uç istiyorum; bulutlara karış,oradan yağmura, oradan toprağa, git çiçekleri besle varlığınla, sonra yine buhar ol nefes gibi karış havaya..


  Seni unutmak istiyorum; sanki hiç olmamışsın gibi, dokunmamışım gibi, alevinle yanmamış gibi, gönül bağı kurmamışız gibi, gözlerinin rengini hiç görmemiş gibi, sıcaklığına tenim şahit olmamış gibi, beni hiç ısıtmamışsın gibi, seni unutmak istiyorum.. Bir daha hiç hatırlamamak..
  Ve kusmak istiyorum,


  Ve bağırmak,


  Ve ağlamak,


  Ve çığlık atmak,


  Ve koşarak kaçmak istiyorum senden, her şeyden, herkesten, sayende kendimden..


  Üşümek istiyorum, yokluğumla öylesine mutluydum ki ben, yalnızlığım beni mutlu ediyor sanıyordum, ağlayınca kurtuluyordum acılardan, yürüyünce hafifliyordu yalnızlığım..


  Yağmur yağarken saklanıyor ve o damlaların tenime değmemesi için verdiğim uğraş bile beni mutlu ediyordu.. Kar yağdığında sokaklara atıyor kendimi ve ayakkabılarım eskiyene kadar oyunlar oynuyordum, kendime tüm kaybettiklerim için beyazdan kardan adam yapıyor ve ona sarılınca her şeyi unutuyordum.. İçimde ki deli nefretler yerini affetmenin hafifliğine bırakıyordu.. Penceremden dışarı bakıp, her geçen arabanın far lambası ile dünyamı aydınlatıyor ve umudumu yeşertiyordum. Sabahları dünden kalma şiş gözlerle uyanmadığım ve ıslanmamış bir yastığa emanet ettiğim için düşlerimi huzurlu uyanıyordum..


  Bilmeni istemiyorum; bütün bunları bilmeni hiç, ama hiç istemiyorum..


  Gururunu ayaklarımın altına atıp çiğnemek istiyorum,


  Kalbini ellerimin arasına alıp, lime lime içinde kendimi aramak istiyorum,


  Beynini ikiye bölerek, araya sıkışmış tüm anılarımı senden almak istiyorum,


  Ruhunu taşlamak istiyorum,


  Sonra gidip Allah'a günah çıkartmak istiyorum..
  Beni böl istiyorum,


  Beni, parça parça kes,


  Beni, delik deşik et,


  Her bir parçamı bütün ömrüne bölüştür ve her gün bir parçamı daha zevkle ye istiyorum,


  Beni, damarlarımdan kurtar ve onlardan dokuma bir halı yap istiyorum, sonra üzerine çık ve canım çıkana dek çiğne istiyorum..


  Beni, tırnaksız bırak istiyorum,


  Beni, bileklerimden kes ve bedenimden bütün kanım boşalana dek tavana tersimden as istiyorum..
  Evet, şimdi ölmek istiyorum,


  Ölmek istiyorum,


  Beni öldürmeni istiyorum senden,


  Öldür beni vakit varken; senden her saniye kurtulmak biraz daha imkansızken.. Yelkovan ve akrep, seni bana bağlamak için birbiriyle yarışırken..


  Ya şimdi, ya da sonsuza dek seçim senin!


  Ya kendini, ya da beni tercih senin!
  Yoksa ölmeni istiyorum,


  Ölmeni istiyorum..


  Ölmeni,


  Ölüm bizi ayırana dek..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - ''öl istiyorum Forum Tarih
Kalbimde yaktığın ateşi ''öLümüm'' söndürdü. Şiirler 2 Ocak 2009
Grip 65 yaş üstündekilerde ''ölümcül'' olabilir Genel Sağlık 20 Ekim 2008
Burcu Güneş Bir Sevgi İstiyorum Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 21 Ekim 2012
Futbolcu Nasıl Olunur - Futbolcu Olmak İstiyorum Yerli - Yabancı Sporcular 9 Ocak 2012
Bir Sevgi İstiyorum Kitabı - Halil Aktaş Kitap, Resim ve Dergi 20 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş