Üretim İmalat Maliyet ve Stok Yönetim 2008

'U-V' forumunda Siraç tarafından 15 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Üretim İmalat Maliyet ve Stok Yönetim 2008 konusu Üretim İmalat Maliyet ve Stok Yönetim 2008

  Tanıtım:
  Üreticiden: Üretim imalat maliyet ve stok yönetim programı. Farklı birçok üretim çeşidi için uygun, kullanımı kolay, işlevsel bir uygulamadır. Sınırsız sayıda üretim reçetesi düzenleyebilir ve her reçete için farklı tarihlerde istenildiği kadar üretim yapılarak maliyet hesaplaması yapılabilir. Kullanılan malzemelerin yanında maliyete etki edecek diğer giderlerin işlenmesi isteğe bağlı olarak sınırsız olarak girilebilir. Bunlar İşçilik gideri, Kar, Yönetim gideri, Enerji, Fire vs şeklinde tanımlamaları yapılabilir. İster maliyete % olarak ekleme yapabilirsiniz, isterseniz de fiyat olarak diğer giderleri maliyet hesaplamalarına ilave edebilirsiniz.

  Üretimde kullanılacak malzemelerinizi stok listenizde tanımlayacaksınız. Fiyatları değişen ürünlerin, güncellemeleri üretim reçetelerinden de otomatik olarak yapılacaktır. Yapılan üretimler sırasıyla tarihsel olarak listelenecektir. Ürettiğiniz malları satış ekranında satacağınız gibi, stok listenizdeki herhangi bir ürünü de ayrı olarak satabileceksiniz. Üretim mallarınızın satışları ve stok satışlarınız ayrı ayrı listelenecektir. Satış işlemi sonrası borç, müşterinizin cari kartına eklenecek ve borç ödemelerini taksitli olarak da düzenleyebileceksiniz.

  Taksitli işlemlerin takibi yapılacak ve ödemesi geciken hesaplar listelenecektir. Tedarikçilerden yaptığınız alımlarınızı işleyerek borçlarınızı takip altına alacaksınız. Yapılan tüm parasal işlemler günlük ve aylık olarak Kasa modülünde gösterilecek, hesaplarınızın takibi kolaylaşacak. Müşteri bazlı üretim yapılacaksa, müşteriye mutabakat sözleşmesi hazırlayabileceksiniz ve iş teslim tutanağı tutabileceksiniz. Üretimde kullanılacak olan mamul, yarı mamullerinizin giriş ve çıkış değerleri farklı olabileceği için stok girişi işlemleriniz her türlü mala göre hazırlanmıştır.

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
  Dil : Türkçe
  Download : http://www.erkozyazilim.com/2008maliyet.zip
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Üretim İmalat Maliyet Forum Tarih
2008 Üretim İmalat Maliyet ve Stok Yönetim Diğer Programlar 20 Ağustos 2008
2010 Üretim Ve İmalat Programı 1.1 İndir Diğer Programlar 22 Mayıs 2009
Üretim Ve İmalat Programı U-V 15 Şubat 2009
Patroit Füzesi Nedir? Nasıl İmalat Edilir Patroit Füzesi üretimi Diğer Mesleki Bilgiler 17 Aralık 2008
2006 Üretim Ve İmalat Programı 1.1 Diğer Programlar 20 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş