Ünlülerin Hayat Hikayeleri - Ünlülerin Bilmediğimiz Hayat Hikayeleri

'Sanatçı Tanıtımları' forumunda Mavi_inci tarafından 2 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Ünlülerin Hayat Hikayeleri - Ünlülerin Bilmediğimiz Hayat Hikayeleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ünlülerin bilmediğimiz hayat hikayeleri

  Sinema endüstrisinin kalbi Hollywood'da yaşayan ünlülerin, bazen kendilerine bile itiraf etmekten çekindikleri ilgiç sırları varmış

  Sylvester Stallone:
  Ünlü oyuncu Sylvester Stallone'nin de Rocky ve Rambo öncesi porno filmleri var.

  [​IMG]


  Jack Nicholson:
  Babası tarafından küçük yaşta terk edildi. Yıllarca büyükannesinin annesi, annesinin de ablası olduğuna inanarak yaşadı. Ta ki bir gazeteci onun hakkında yaptığı araştırmada tüm gerçeği ortaya çıkarana kadar.

  Bu da Jack'in annesi

  [​IMG]

  Charlize Theron: Oscar ödüllü yıldız Charlize Theron, gençlik yıllarında yaşadığı travmanın etkisinden uzun süre kurtulamadı. Güney Afrikalı yıldızın hayatındaki en kötü gün 21 Haziran 1991. Theron'un alkolik olan babası o gece eve sarhoş olarak geldi ve o sırada 15 yaşında olan yıldızın yatak odasına ateş açtı. Bunun üzerine annesi Gerda, kocasını silahla vurarak öldürdü. "Babam hastaydı, bir alkolikti" diyen Charlize Theron "Bizi fiziksel olarak değil ama sözle taciz ederdi. Ve annemin yaptığına gelince... Benim kızım da aynı durumda olsaydı. Ben de aynı şeyi yapardım" diye o geceyi anlatmıştı.

  Theron ve annesi


  [​IMG]

  Tobey Maguire: "Örümcek Adam" Tobey Maguire'ın yetişme döneminde sürdürdüğü aile hayatı mükemmel olmaktan öyle uzaktı. Aktör henüz 3 yaşındayken anne ve babası ayrıldı ve Maguire diğer aile bireyleriyle birlikte yaşamak zorunda kaldı. 1993'te Tobel 18 yaşındayken babası California'da bir bankayı soymak suçundan yakalandı ve iki yıl cezaevinde kaldı.

  [​IMG]


  Helle Berry:
  Ünlü yıldız henüz bebekken anne ve babası ayrıldı. Ama Berry 10 yaşına geldiğinde annesi hem Halle'nin hem de diğer kızı Heidi'nin bir baba figürüne ihtiyaçları olduğunu düşünerek eski eşi Jerome'u eve geri çağırdı. Berry bu dönemi "hayatımın en kötü günleriydi" diyerek anlatıyor. Berry, babasının şiddet uyguladığını ve annesi ile kızkardeşini sürekli olarak taciz ettiğini de hiç bir zaman saklamadı.

  [​IMG]

  Orlando Bloom:
  Ünlü aktör Orlando Bloom'un da farklı bir trajedisi var. İngiltere'de Kent şehrindeki Canterbury'de büyüyen Bloom, babasının bir yazar olan Harry Bloom olduğunu sanıyordu. Aktör 4 yaşındayken Harry Bloom öldü ve aile dostu Colin Stone küçük Orlando'nun yasal velisi oldu. Aktör ilkgençlik çağlarına ulaştığında annesi Sonia, biyolojik babasının Colin olduğunu itiraf etti. Orlando Bloom daha sonra bu konuda "Colin her zaman benim için iyi bir arkadaştı. Ama ben hep gerçek babamın Harry olduğunu düşünürdüm" dedi.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Ünlülerin Hayat Hikayeleri Forum Tarih
Ünlülerin Kullanımı İle İlgili Kurallar Seviyeli-Ciddi Konular 18 Ekim 2012
Güzel sözler ünlülerden, Ünlülerin güzel sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 4 Ocak 2012
Ünlülerin Makyajsız Halleri Sanatçı-Ünlü Resimleri 19 Eylül 2011
Ünlülerin aşka dair sözler Güzel Aşk Sözleri 6 Haziran 2011
Ünlülerin twitter adresleri İnternet ve Network 25 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş