Ünlü modacılar Galata kulesinin yamacına tezgah açacak

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 30 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Ünlü modacılar Galata kulesinin yamacına tezgah açacak konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ünlü modacılar Galata kulesinin yamacına tezgah açacak

  Önümüzdeki hafta, (9-13 Aralık'ta) ünlü modacılar Galata kulesinin yamacına tezgah açacak. Beşincisi düzenlenen Galata Moda Haftası, her yıl festival havasında geçiyor.

  [​IMG]

  Bu yıl beşincisi düzenlenen ve ilgiyle takip edilen Galata Moda Haftası, 9 Aralık'ta başlıyor.

  Açık hava moda fuarını andıran organizasyonda ziyaretçiler ünlü modacıların tasarımlarını uygun fiyata satın alabiliyor. Bu sebeple artık Galata Moda Haftası heyecanla bekleniyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Beyoğlu Milano olma yolunda." değerlendirmesini yapıyor.

  Galata Moda Haftası'nı Beyoğlu Belediyesi ile Moda Tasarımcıları Derneği birlikte düzenliyor. Bu sefer etkinliğe 27 tasarımcı katılacak. Bir de Twist markası yeni koleksiyonunu görücüye çıkaracak. Kahve Dünyası ise özel kahve çeşitleriyle ziyaretçilere kahve ziyafeti sunacak.

  Bahar Korçan, Arzu Kaprol, Hakan Yıldırım, Özlem Süer, Mehtap Elaidi, Cem Lokmanhekim, Gül Ağış gibi tecrübeli tasarımcıların yanı sıra Gamze Saraçoğlu, Simay Bülbül, Bihter Aida Pekin, Özlem Kaya, Özgür Masur, Müge Ersin, Rana Canok, Berna Canok, Ayşe Deniz Yeğin, Çiğdem Akın, Öykü Thurston, Zeynep Erdoğan, Ümit Aybek, Aslı Güler ve Nazlı Çetiner gibi genç tasarımcılar da tasarımlarını burada sunuyor. Gelecek vaadeden tasarımcı katagorisinde Zeynep Tosun, Özlem Ahıakın, Beste Gürel, Yasemin Özeri, Zekiye Koçarslan gibi isimler var.

  BURCU HİLAL
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş