Ücretsiz inme taraması hizmeti

'Genel Sağlık' forumunda NeslisH tarafından 20 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Ücretsiz inme taraması hizmeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Beşiktaş Belediyesi ve Florence Nightingale Hastanesi işbirliği ile 60 yaş üzeri Beşiktaşlılar için ücretsiz “Felç Riski Hesaplama Kampanyası” düzenliyor.. Kampanya için başvuran ilk 500 kişi, Şişli Florence Nightingale Hastanesinde ücretsiz olarak çeşitli testlerden geçirilecek, muayene edilecek. Her hafta Çarşamba günleri 10 kişinin muayene edileceği kampanyada hastalar için Beşiktaş Belediyesi Levent başkanlık binasından Florance Nightingale'e ücretsiz servis hizmeti de sağlanacak. ..

  Beşiktaş Belediyesi'nin Florence Nightingale hastanesi işbirliği ile düzenlediği kampanyada Şişli Florence Nightingale hastanesinde her hafta 10 Beşiktaşlının inme risklerinin belirlendiği sağlık taramaları ve muayeneleri gerçekleştirilecek. Kampanyaya başvuran hastalar için Beşiktaş Belediyesi Levent başkanlık binasından Florence Nightingale'e ücretsiz servis hizmeti de verilecek.

  Felç Riski Hesaplama kampanyasında Pazartesi günleri hastaların poliklinik öncesi biyokimya incelemeleri, bedensel ölçümleri, risk faktörü ve mental değerlendirmeleri gerçekleştirilecek. Hastalar Çarşamba günü de, ikinci mental değerlendirilmeden geçirilecek ve tarama sonuçları kendilerine iletilecek.
  Değerlendirme sonrasında hastanın varsa aile doktoruna veya hastayı izleyen uzman doktora raporlandırma yapılacak, önerilerde bulunulacak.
  mynet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Ücretsiz inme taraması Forum Tarih
Hotmail Kaydol Ücretsiz Yahoo,G-Mail,ICQ,Mirc 18 Eylül 2012
Bedava iphone oyunları indir, Ücretsiz iphone oyunları Diğer Cep Oyunları 20 Eylül 2011
InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download I-J 6 Mayıs 2011
Öğretmen Ücretsiz İzin Dilekçesi Örneği Öğretmenlerimizin Bölümü 1 Mayıs 2011
Ücretsiz Gmail Al Yahoo,G-Mail,ICQ,Mirc 24 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş