Özgü NamaL kimdir?

'Sanatçı Tanıtımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Özgü NamaL kimdir? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  1978 yılında İstanbul'da doğdu. Orta ve Liseyi Üsküdar Cumhuriyet Lisesinde okudu. 1997 yılında profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosunda çocuk oyunlarıyla sahnelere adım attı. 1998 yılında "Affet Bizi Hocam" dizisiyle televizyonlara transfer oldu.

  [​IMG]


  Konservatuar eğitimi sırasında "Karete Can" , "Yeditepe İstanbul" gibi dizilerde oyunculuk yapmaya devam etti. 2000 yılında "Tiyatro Fora" adlı özel bir tiyatroda "Apaçık", "Tekrar Çal Sam", "Yan Etkili Konuşmalar" adlı oyunlarda, "Kerem", "Havada Bulut" adlı televizyon filmlerinde rol aldı.

  [​IMG]


  2002 yılında Konservatuardan mezun oldu. Aynı yıl "Sır Çocukları" adlı filmde rol aldı. Bu filmle, 14. Ankara Film Festivalinde "Umut Vadeden Kadın Oyuncu" ödülünü aldı. 2004 yılında "Büyü" ve "Anlat İstanbul" filmlerinde rol aldı. Aynı yıl İstanbul Devlet Tiyatrosunda konuk oyuncu olarak "Taraf Tutmak" adlı oyunda rol aldı.

  Halen ortaoyuncularda "Kiralık Oyun" adlı oyunda rol almaktadır. "Kurtlar Vadisi" adlı dizide yer alan güzel oyuncu son olarak Onur Ünlü'nün yöneteceği Polis filminin çekimleri için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor...

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Özgü NamaL kimdir Forum Tarih
Özgü Namal Resimleri - Özgü Namal Fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 18 Haziran 2011
Özgü NAMAL Resimleri Fotografları Sanatçı-Ünlü Resimleri 21 Ağustos 2008
7. sınıf sosyal çalışma kitabı ada yayınları sayfa 19 Basın Özgürlüğü cevapları nelerdir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü Perşembe 20:13
Fatih Sultan Mehmet hangi konularda Rumlara hak ve özgürlük tanıdı kısaca Tarihi Bilgiler 18 Ocak 2017
Özgür düşünce ve bilimsel gelişmeler arasındaki ilişki kısaca Sorular ve Cevaplar 10 Ekim 2016

Bu Sayfayı Paylaş