Özgü, Beyaz'ı can evinden vurdu!

'Magazin Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 11 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Özgü, Beyaz'ı can evinden vurdu! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]Bir dönem Sezen Aksu'yu programına getirmek için büyük uğraş veren ve sonunda dileğine kavuşan Beyaz, Özgü Namal'ın, Aksu'nun doğumgününe katılarak düet yaptıkları açıklamasına çok bozuldu...


  [​IMG]Her fırsatta Sezen Aksu'yu öven ve beğenisini dile getiren Beyaz, anlaşılan Aksu'ya yeterince yakın duramamaktan dertli! CNNTURK'teki 'Nası Yani?' programına konuk olan Özgü Namal ile aralarında geçen sohbet ve Beyaz'ın yüzünün aldığı şekil dikkatlerden kaçmadı. Namal'ın biraz da kinayeli bir tavırla söylediği sözler Beyaz'ı pek bir hüsrana uğrattı.
  [​IMG]Televizyon gazetesinin haberine göre programdaki konuşmalar sırasında söz, Özgü Namal'ın 'Güneşin Oğlu' filminde şarkı söylemesine geldi. Namal, yönetmen Onur Ünlü'ye inandığı için filmde şarkı söylemekten rahatsızlık duymadığını ifade etti. Bu sırada Meral Okay'ın araya girerek "O Sezen Aksu ile düet yapmış kadın" ifadesini kullanması üzerine şaşıran Beyaz'ın yüzü asıldı ve işi espriye vurdu. İkili arasında kinayeli bir konuşma yaşandı.
  [​IMG]Beyaz: Öyle mi? Nerede?
  Özgü Namal: Evet. Her yerde! Doğumgününde.
  Beyaz: Nasıl?
  Özgü Namal: Bayağı çatır çatır..
  Beyaz: !!!


  [​IMG]Özgü Namal:Sen yaptın mı Sezen Aksu ile düet?
  Beyaz: Hayır yapmadım!! Beni çağırmadı o doğumgününe!
  Özgü Namal: Sen yok muydun o doğumgününde?
  Beyaz: Yoktum!   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş