Öksüz Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 21 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Öksüz Rüya Tabiri konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Öksüz

Bakınız: Yetim.
    Rüyada kendisini yetim görmek daima maddi bakımdan refah içinde yaşayacağınıza ve dostlarınız tarafından çok sevileceğinize işarettir. Bir yetimhaneyi ziyaret etmek dostlarınız tarafından çok iyi haberler almaya ve işinizin gelişip ilerlemesine işarettir.
    Rüyada öksüz görmek iş kurarak işsizlere iş imkanı sağlayacağınızı işaret eder. Sürekli maddi rahatlık içinde yaşayacağınıza yorumlanır. Bir yetimhaneyi ziyaret etmek iyi arkadaşlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza yorumlanır.
    Rüyada öksüz bir çocuk görmek başka insanlardan yararlanacağınız anlamına gelir. Bu rüya muhtaç duruma düşebileceğinizin de işaretidir.
    Rüyasında öksüz kaldığını görerek ağlayan kimse sevdikleriyle birlikte güzel bir hayat sürecek demektir.
    Rüyada öksüz bir çocuk görmek başka insanlardan yararlanacağınız anlamına gelir. Bu rüya muhtaç duruma düşebileceğinize işaret eder.
    Rüyada bir öksüz sevdiğinizi görmekişlerinizin çok yolunda gideceğine öksüzü üzerek ağlatmak; işinizin bozulacağına işarettir.

Yükleniyor...