Öküz İle Tren Arasındaki Duygusal Konuşma :)

'Fıkra & Komik Yazılar' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Öküz İle Tren Arasındaki Duygusal Konuşma :) konusu
    Sponsorlu Bağlantılar

Öküz: Kara trenim*kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!! :014:

Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun.:$

Öküz: Ne yani istemiyor musun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı?:S

Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "Şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum seni.. :$

Öküz: Utandırdın şimdi beni.. :$

Tren: Utanma öküzüm utanma seninle biz daha ne bakışmalar yapacagız ne bakışmalar..
    Bizi kıskanacaklar arkamızdan öküzün trene baktığı gibi bakışıyorlar diye nameler yapacaklar elalem kıskansın bizim sevdamız asırlarca daha devam eder.. :$

Öküz: Benim en çok hangi bakışımı seviyorsun?:p

Tren: Hani bir öküz gibi olanı varya o bakışına eriyorum işte.. :D

Öküz: Kara trenim benim* Allah cuf cufuna zeval vermesin.. :kihkih

Tren: Öküzüm benim* Allah bakışlarını başka ulaşım araçlarına çevirtmesin.:kihkih:hihi ​

2. GülTaneM

GülTaneM Üye

:kihkih komık bi diyolog olmuşş... emegıne saglık :D

3. Dine

Dine Özel Üye

Teşekürler gercekten cok komik :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Şubat 2011

4. Google

Google Özel Üye

:D:D Koptum valla:kihkih:kihkih Hani bir öküz gibi olanı varya o bakışına eriyorum işte :D:D en çok burda koptum :kihkih

Eline sağlık valla süper bir aşk :D

Yükleniyor...