Öfke Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 21 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Öfke Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Öfke

  Dünyalık için birine hiddetlendiğini görmek dinde istikrarsızlığa ve dünyalıktan kaybetmeye Allah için birine öfkelenmek hayra iyiliğe ve salih kulluğa Birinin kendisine öfkelendiğini görmek ondan gelecek hayır ve menfaate Öfkesini yuttuğunu görmek güzel bir şekilde övülmeye aile bireylerinin dışındaki insanlara da hayır ve iyilikte bulunmaya Eşinin kendisine öfkelendiğini görmek onun güzel geçimine iffet ve itaatine delalet eder.
  Her ne şekilde olursa olsun rüyada öfkelenmek yaklaşmakta olan bir üzüntüyü başarıyla atlatacağını haber verir.
  Birine öfke hissetmek yakın zamanda gelecek bir sıkıntının başarıyla atlatacağını belirtir. Başka insanların öfkelendiğini görmek yaşamınızda dertli günler demektir.
  Rüyada öfkelendiğinizi gördüyseniz birtakım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir.
  Rüyada bir kimseye karsi öfkelendiginizi görmek ne sekilde olursa olsun yaklasmakta olan bir üzüntüyü olaysiz olarak atlatacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada öfkelenmek isinin kansmasina veya malinin zayi olmasina isaret eder. Allah için birisine öfkelendigini görmek hayir ve hasenata erismeye isaret eder.
  Rüyada öfkelendiğinizi gördüyseniz bu birtakım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir. Eğer başka insanların öfkelendiğini gördüyseniz hayatınızda sıkıntılı günler geçireceğinizin işaretidir.
  Rüyada öfkelendiğinizi gördüyseniz bu birtakım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir. Eğer başka insanların öfkelendiğini gördüyseniz hayatınızda sıkıntılı günler geçireceğinizin işaretidir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Öfke Rüya Tabiri Forum Tarih
Öfkesini Yutmak Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 21 Mart 2010
Öfkelenmek Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 21 Mart 2010
Öfke Baldan Tatlıdır sözü ile ilgili kompozisyon Eğitim Bilgileri 18 Şubat 2014
Öfke Baldan Tatlıdır İle İlgili Bir Hikaye Atasözleri & Deyimler 16 Şubat 2014
Üzüntü Sevinç yada Öfkeli Duygularınızı Arkadaşlarınıza Nasıl Gösterirsiniz Kısa Rehberlik 10 Şubat 2014

Bu Sayfayı Paylaş