Ödünç Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 21 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Ödünç Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ödünç

  Bir şeyi ödünç vermek bir yoksula yardıma işaret eder. Ödünç tövbeye işaret eder. Yoksul kişiler için zenginliğe yorumlanır. Ödünç para istediğini görmek hastalık veya şiddete yorumlanır.
  Rüyada ödünç almak sorumluluktur ve kişinin verdiği sözleri yerine getirmesi gerektiğini belirtir.
  Bir kimse rüyada kendisine kiymetliBir seyin ödünç verildigini görse ödünç aldigi seyin kiymetinceBir borca isarettir.Bir kimse rüyada ödünçBir sey verdigini görse bazen bu rüya ödünç verdigi seyin kiymetince o kimsenin menfaat görmesine isarettir. Bazen ödünç bilinmeyenBir zamanda dünyanin kendisine yönelmesine bazen de fitne çikmasi korkusundan dolayi sakinilmasi lazim gelen ayiba isarettir Rüyada istenen ve güzel olanBir seyi ödünç olarak aldigini veya verdigini gören kimse devamli olmayanBir hayra nail olur. ödünç olan sey istenilmeyen ve çirkinBir sey ise o kimseye devami olmayanBir fenalik isabet eder.
  Rüyada ödünç bir şey vermek; ödünç verdiğiniz kişiye muhtaç olacağınızakıymetli bir şeyi ödünç vermek; ayrılmaya hasta birinin birinden ödünç bir şey istemesi; hastalığının artacağına istediği ödüncü alması; öleceğine işarettir.
   

Bu Sayfayı Paylaş