Çok Para Kazanan Kadınların Sırları - Barbara Stanny

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Mavi_Sema tarafından 13 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Çok Para Kazanan Kadınların Sırları - Barbara Stanny konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çok Para Kazanan Kadınların Sırları - Barbara Stanny - Kitap Özet

  Kitap Özet


  Para Konusunda Nasıl Akıllanır?
  Gelirinizi Artıracak ve Yaşamınızı Değiştirecek Şaşırtıcı Stratejiler

  Çalışan ve girişimci kadınların yıllardır beklediği kitap: Çok Para Kazanan Kadınların Sırları - Yakışıklı Prens Gelmeyecek: Kadınlar


  Kadınlar yıllarca sadece çalışmayı düşündüler. Onlar için öncelikli olan, çalışmak, iş sahibi olmaktı. Bütün sorun özgür olabilmek için ekonomik özgürlüğe kavuşabilmekti. Deli gibi çalıştılar, hatta kariyer sahibi bile oldular ama çoğunluğu bol sıfırlı para kazanmayı hayal bile edemedi. İstemeye cesaret edemedi. İstese bile nasıl yapacağını bilemedi. Bunu kaçınılamayacak bir kader olduğunu belledi, makus talihini yenemedi, yenmeye cüret edemedi.

  Şubat ayının ikinci yarısında raflarda yerini alacak, Barbara Stanny imzalı ÇOK PARA KAZANAN KADINLARIN SIRLARI Kadınların kaderini değiştirecek.

  Kitap, iş hayatında kadın olmanın tüm dezavantajlarına rağmen çok para kazanmanın mümkün
  olduğunu anlatıyor ve nasıl kazanılacağını bir bir açıklıyor. Para kazanmanın topu topu bir stratejik etkinlik olduğunu ağlatarak, şaşırtarak, kafanıza kazıyarak öğretiyor... Okurken, taktikleri tek tek uygulatıyor. Okuyucu kitabın sonuna yaklaşırken bol sıfırlı para kazanmaya bile başlayabiliyor. Stanny'nin, yedi anahtar stratejisi; Kâr dürtüsü, Yüreklilik, Dayanıklılık, Destek, Özfarkmdalık, İlintisizlik ve Mali yöntem bilgisinden oluşuyor. Bu stratejileri okuması da hazmetmesi de uygulaması da çok mümkün.

  KISACA BARBARA STANNY

  Barbara Stanny'nin finansal bağımsızlığa kavuşma öyküsü herkese ilham verecek nitelikte. Kendi parasının yönetimini önce babasına, ardından kocasına bırakmışken, yaşamını allak bullak eden kişisel bir mali kriz, gözlerinin açılmasını sağlamış; Yılda 100 bin dolar ve üzerinde kazanç sağlayan 150 kadar kadın ile söyleşi yapmış; bu araştırmasının sonunda Çok Para Kazanan Kadınların Sırları isimli ikinci kitabını yayınlamış; Kendisi de hayatında ilk kez çok kazanan bir kadın olmayı başarmıştır.

  Barbara Stanny, Good Morning America, CNN, MSNBC, CNBC, Fox News, PBS, NPR, The View Extra'da, değişik programlara davet edilmiş; ayrıca NewYork Times ve USA Today'de kendisi ile ilgili makaleler yayınlanmıştır.

  Kitap Kapak

  [​IMG]

  Çok Para Kazanan Kadınların Sırları
  Barbara Stanny
  · Faal Yayıncılık
  · Basım Tarihi : 02 - 2010
  · ISBN : 9786056114304
  · Sayfa Sayısı : 280
  · Çevirmen : Zeynep Kumruluoğlu
  · Etiket Fiyatı : 15.00 TL
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş