Çocuğunuz İçin “Keşke!”Demeden

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Dine tarafından 2 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Çocuğunuz İçin “Keşke!”Demeden konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Prof. Dr. Aylanur Ataklı/ Öğr. Gör. Sebahat Ekinci  ARKADAŞ YAYINLARI  Çocukların öğütten çok[​IMG] iyi bir örneğe ihtiyaçları vardır”
  Joseph Joubert


  Çocuğunuz İçin “Keşke!” Demeden[​IMG] anne karnında başlayan büyük yolculuğun her evresinde ebeveynlere rehberlik ediyor. Çocuk sahibi olmaya karar verme aşamasından çocuğun ergenlik çağına ulaşıncaya kadar geçirdiği tüm dönemleri ele alan kitap[​IMG] çocuğun yetişmesinde görev alacak kişilere ışık tutacak değerli bilgiler sunuyor. Hiperaktif çocuğa yaklaşım[​IMG] anaokulu seçme[​IMG] çocukla etkili iletişim kurma[​IMG] cinsellikle ilgili sorularını yanıtlama gibi konuların yanı sıra[​IMG] çocukta yüksek ateş[​IMG] ek gıdaya başlama[​IMG] fiziksel gelişimini izleme[​IMG] ev kazalarından koruma konularına da açıklık getiriyor.

  Çocuk psikolojisinden beslenmesine[​IMG] hastalıklarından eğitimine geniş bir yelpazede bilgi ve öneriler sunan Çocuğunuz İçin “Keşke!” Demeden[​IMG] kaygılı ebeveynlerin sorunlarına çözüm[​IMG] sorularına yanıt getiriyor.  Hacettepe Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Aylanur Ataklı ve Hacettepe Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Sebahat Ekinci tarafından özenle hazırlanan Çocuğunuz İçin “Keşke!” Demeden[​IMG] en değerli varlığınızı[​IMG] çocuğunuzu yetiştirirken elinizden düşürmeyeceğiniz işlevsel bir rehber kitap
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Çocuğunuz İçin “Keşke Forum Tarih
Çocuğunuza Günde Üç Öğün Yemek Yedirmek İçin Israr Etmeyin Çocuk Sağlığı ve Bakımı 26 Ekim 2010
Çocuğunuzun tatilini verimli geçirmesi için Çocuk Sağlığı ve Bakımı 26 Ocak 2010
Çocuğunuzun evde güvende olmasını sağlamak için Çocuk Sağlığı ve Bakımı 6 Ekim 2009
çocugunuzun psikolojisi için yapilmasi gerekenler.. Çocuk Sağlığı ve Bakımı 29 Nisan 2009
Çocuğunuzun Ruhsal Gelişimi İçin 20 Küçük Tavsiye Gebelik ve Annelik 5 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş