Çizgi Film Yapma Programı [Stickman 5.2.6 Download]

'C-D' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Çizgi Film Yapma Programı [Stickman 5.2.6 Download] konusu Stickman 5.2.6 Download - Çizgi Animasyon Hazırlama Programı İndir Yükle

  Stickman yazılımı 2D animasyon ve karakter oluşturma yazılımıdır. İnternette ve televizyonda gördüğünüz çizgi film karakterleri bu şekilde programlarla hazırlanır ve hareketlendirilir. Sizde kendi animasyonunuzu ve kahramanınızı oluşturabilirsiniz.

  Programda yapıtğınız animasyonları isterseniz websitenizde yayınlayabilir veya kendi çizgi filminizi çekebilirsiniz. Program 10 çeşit video formatını desteklemektedir bu sayede hertürlü oynatıcıda izleyebilirsiniz. Hazırladığınız projelerinizi kendi kütüphanesine ekleyebilirsiniz. Bu şekilde online bir kütüphaneniz oluşmuş olur.

  Programın kullanımında ilk başlarken zorlanabilirsiniz. Yazılım firması bu durumu göz önüne alarak kullanıcıların faydalanacağı eğitici videolar oluşturmuşlar. Bu videolarda başlangıç seviyesinde Figür ekleme hareketlendirmeyürütme ve efektlendirme gibi yardım videoları mevcut.

  Dosya Boyutu: 5[​IMG]09 MB
  Lisans: Deneme Sürümü[​IMG] Tam Sürüm $59.00
  Platform: Windows 98/Me/2000/XP/2003 Server/Vista
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Limit: 14 Günlük Kullanım
  Dil: İngilizce

  Eğitici videolara ulaşmak için tıklayın. Programın çalışabilmesi için sisteminizde Framework olmalıdır. Forumda arama yapıp indirebilirsiniz.

  Download : İndir : Yükle
   

Bu Sayfayı Paylaş