Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 9 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu Fethiye Muğla konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu Hakkında - Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu Tanıtım - Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu Resimleri - Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu İletişim

Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Demokratik, cağdaş, sosyal hukuk devletimize; İnsan haklarına saygılı ve duyarlı; Akılcılık ve bilime önem veren; Araştırmacı ve sorgulayıcı, eleştirel; Dürüst, iyi ahlâklı; Çevreye duyarlı; Kendisiyle ve toplumla barışık, üretken, yaratıcı bireyler yetiştirmek.

MİSYONUMUZ

Türk Milli Eğitimi`nin amaç ve ilkeleri doğrultusunda; Tüm benliğiyle insan, vatan, millet, bayrak, Atatürk sevgisi ve saygısıyla dolu; Gerçek gücün “Birlik içinde çeşitlilik, çeşitlilik içinde birlik” olduğuna inanan, inancının gereğini davranışlarıyla gösteren; Demokrasi, laiklik, toplumsal değerleri koruma, vatan sevgisi gibi kavramları yaşam tarzı olarak kabullenen ve uygulayabilen; Bir üst öğretim kurumuna devam edebilecek eğitim ve öğretimsel alt yapıyla donanmış; Mutluluğu, sevgiyi ve sorumluluğu paylaşmakta gören ve bilen; Hoşgörülü, anlayışlı, sabırlı; Demokratik, laik düşünceli ve davranışı bir kişilik ve karakter sahib bireyler olarak yetiştirmek.

Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Fethiye
    Okulun Telefonu: 252 6239498
    Okulun Faksı: 252 6239909
    Okulun Adresi: Çiftlik Beldesi Cumhuriyet Mah.Atatürk Cad. No:38
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Ciftlikark@hotmail.com
    Okulun Müdürü: FERCAN AKÇİN
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 130 - İlçe Merkezine Uzaklığı 12
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 200-300 TL Arası

Çiftlik Ali Rıza Köse İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Yükleniyor...