Çiğdemli İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Çiğdemli İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çiğdemli İlköğretim Okulu Hakkında - Çiğdemli İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çiğdemli İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - vResimleri


  Çiğdemli İlköğretim Okulu Trabzon Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çiğdemli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çiğdemli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çiğdemli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çiğdemli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / DÜZKÖY
  Adı: ÇİĞDEMLİ İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Çiğdemli llköğretim Okulu
  Telefon Numarası: 4628137108


  Kurumun Misyonu :

  Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı ,çağdaş, milli değerlere bağlı, vatanını milletini seven ,topluma yararlı bireyler yetiştirmektir.


  Kurumun Vizyonu:

  Çiğdemli İlköğretim Okulu, Türk Milli Eğitiminin amaçları ile Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; ahlaklı,doğruluğun ve dürüstlüğün en önemli erdem olduğunun bilincinde, vatanını ve milletini seven, atasını tanıyan ve bilen, geleceğe aydınlık bakan , başarmak için çalışmanın şart olduğunu bilen,yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençler yetiştirmektir.


  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş