Çiçekli İlköğretim Okulu Arsin Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Çiçekli İlköğretim Okulu Arsin Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arsin Çiçekli İlköğretim Okulu - Çiçekli İlköğretim Okulu Hakkında - Çiçekli İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çiçekli İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çiçekli İlköğretim Okulu Resimleri  Çiçekli İlköğretim Okulu Trabzon Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çiçekli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çiçekli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çiçekli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çiçekli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARSİN
  Adı: ÇİÇEKLİ İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Çiçekli llköğretim Okulu
  Telefon Numarası: 4627182091

  Kurumun Misyonu :

  Öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmesini, toplumsal ve milli değerleri yaşamasını benimsemiştir. Bunun için aksaklıklar giderilecek, eğitim kalitesinden ödün verilmeyecektir. Kalitemizin sınavlarda ve sosyal kültürel alanda alınan başarılardır. Ülkemize, en kaliteli öğrencileri Çiçekli İlköğretim Okulu kazandıracak ve en başarılı ilköğretim okulları arasında yerini alacaktır.


  Kurumun Vizyonu:

  Çağdaşlığın, teknolojinin, toplumsal yardımlaşmanın, milli değerlerin egemen olmasını sağlayacak, toplumun gelişmesine katkıda bulunacak ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirecektir.

  [​IMG]

  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş