Çiçekçim 1.0.1 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 30 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Çiçekçim 1.0.1 İndir konusu Çiçekçim 1.0.1

  Boyut : 10.5 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 10 Kayıt

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Data Çözüm Yazılım

  Tanıtım:
  Üreticiden: Çiçekçim yazılımı çiçekçiler ve çiçek satışı, teslimatı yapan işyerleri için hazırlanmış çok güzel bir yazılım. Çiçekçiler için cari kart takibi, sipariş ve stok takibi için özel olarak hazırlanmış şık, sağlam ve pratik bir programdır.

  Bu program sayesinde artık veresiye defterini çöpe atabilirsiniz. Müşterilerinizi resimleri ile kaydedebilir, hesaplarına borç veya alacak kaydı yapabilirsiniz.
  Yazılım ile çiçekçiler çiçek stoklarını yönetebilirler. Uzağa teslim edilecek çiçek siparişlerini kayıt altına alabilirler, yazıcıdan her tür raporu alabilirler.

  Yazılımda her müşterinin bir kartı vardır. Aldığı çiçekler, verdiği siparişler, cari bilgileri müşterilerin kartlarında görüntülenir. Çiçekleri aldığınız toptancıların kartları da ayrı bir modül olarak yer almaktadır. Satışlarda stoktan çiçek adeti otomatik düşer. Böylece ne kadar çiçek kaldığını görebilirsiniz. Adreslere teslim edilecek siparişler de adreslere göre raporlanarak sizin için hazırlanır.

  Programda her modülde ayrıntılı yazıcı çıktıları alabilirsiniz. Ayrıntılı arama modülü ile istediğiniz kayıtlara saniyeler içerisinde erişebilirsiniz. Program arayüzü çok sade olup yeni bilgisayar kullanıcıları tarafından bile kolaylıkla kullanılabilecek tarzda hazırlanmıştır. Müşterilerinize yaptığınız veresiye satışlar, borç alma-verme işlemleri gibi birçok işlemi program sayesinde yapabiliyorsunuz. Programa giriş sizin belirlediğiniz bir şifre ile oluyor. Böylece verilerinizi yabancı ellerden korumuş oluyorsunuz. Fakat şifre belirleyene kadar şifresiz giriş olmaktadır.

  [​IMG]


  Çiçekçim 1.0.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Çiçekçim İndir Forum Tarih
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Siz tarım sektörünü desteklemek ve kalkındırmak için neler yapardınız? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017
Kuranı Kerim hangi ayda indirildi? Kuran'ı Kerim ve Tefsirleri 6 Aralık 2016
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünden ne anlıyoruz? Sorular ve Cevaplar 16 Mart 2016
Akarsuların aşındırma şekilleri kısaca Doğa ve Bitkiler 26 Ağustos 2015

Bu Sayfayı Paylaş