Çenesuyu İlköğretim Okulu Bilgileri Derince Kocaeli

'Kocaeli Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 18 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Çenesuyu İlköğretim Okulu Bilgileri Derince Kocaeli konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çenesuyu İlköğretim Okulu Hakkında - Çenesuyu İlköğretim Okulu Tanıtım - Çenesuyu İlköğretim Okulu Resimleri - Çenesuyu İlköğretim Okulu İletişim


  Çenesuyu İlköğretim Okulu Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çenesuyu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çenesuyu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çenesuyu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çenesuyu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Çenesuyu İlköğretim Okulu Tarihçesi:

  Çenesuyu İlköğretim Okulu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Tip Proje olarak yapılmış olup 2007 yılının Ağustos ayında yapımı tamamlanmıştır. 10 Eylül 2007 tarihinde Eğitim ve Öğretime açılmıştır.
  Okulun ismi Çenesuyu İlköğretim Okulu’dur. Bu ismi Derince İlçemizin doğal kaynak suyu olan Çenesuyundan almıştır. Çenesuyu Firmasının okula ekonomik açıdan destek olması düşünülmüştür. Şu ana kadar herhangi bir desteği söz konusu değildir. İleriki tarihlerde okulun isminin değiştirilmesi öngörülmektedir.

  Çenesuyu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KOCAELİ / DERİNCE
  Adı: ÇENESUYU İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi:
  Telefon Numarası:
  Faks Numarası:
  E-mail Adresi: cenesuyuio.meb.k12.tr
  Web Adresi: -
  cenesuyuio@hotmail.com

  Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

  Okul hakkında daha fazla bilgi için:
   

Bu Sayfayı Paylaş