Çatakkırı İlköğretim Okulu Merkez Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Çatakkırı İlköğretim Okulu Merkez Giresun konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çatakkırı İlköğretim Okulu Hakkında - Çatakkırı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çatakkırı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çatakkırı İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]

  Çatakkırı İlköğretim Okulu Giresun Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çatakkırı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çatakkırı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çatakkırı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çatakkırı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: GİRESUN / GÖRELE
  Adı: ÇATAKKIRI İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: ÇATAKKIRI KÖYÜ
  Telefon Numarası: 4545636188

  Çok hızlı bir şekilde gelişen Dünya' da okulumuzda gelişmelere paralel olarak; öğretmen, öğrenci ve velileriyle gelişmelere ayak uyduracaktır. Çağın gereğine ve ülkemizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kendini yenileyerek; yeni nesilleri Türk Milletine yakışır bir özellikte yetiştirmek için her türlü çalışmayı en iyi şekilde yapacaktır.

  Bu amaçla okulumuz bütün paydaşlarıyla iyi ilişkiler içinde ortak hareket edecek; ve okulumuz öğrencilerini kendine ve çevresine saygılı milli değerlerinin farkında olan ve çağın bilgi ve becerileriyle donanmış, gelişmiş dünya milletleriyle rekabet edebilen bireyler olarak yetiştirmenin gayreti içinde olacağız.

  Hüseyin ÖZDEMİR

  Okul Müdürü


  [​IMG]

  Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız


  Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/
   

Bu Sayfayı Paylaş